LG Electronics un ANO pasaules pārtikas programma apvieno spēkus cīņā pret badu

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Pasaules pārtikas programma (WFP) un LG Electronics nāk klajā ar drosmīgu iniciatīvu, lai ar jaunākajiem sasniegumiem digitālo tehnoloģiju jomā cīņā pret badu iesaistītu lielu skaitu mājsaimniecību visā pasaulē. Jauno LG Smart TV īpašniekiem būs iespēja lejupielādēt lietotni un pievienoties pasaules mēroga iniciatīvai ar mērķi izskaust nabadzību un badu.

Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Pasaules pārtikas programma (WFP) un LG Electronics

LG Smart Television lietotnē ir informācija par WeFeedback – Pasaules pārtikas programmas jauno sociālo mediju rīku, kas aicina pievienoties „solidaritātes platformai” un nodrošina iespēju savus iecienītākos ēdienus pārvērst izsalkušo skolēnu cerībā programmas darbības valstīs.

No brīža, kad WeFeedback (www.wefeedback.org) uzsāka savu darbību, savākti jau pietiekami daudz līdzekļu, lai ar Pasaules pārtikas programmas skolu maltīšu ietvaros pabarotu ap 90 000 bērnu.

Lietotne LGE WeFeedback ietvers arī RSS plūsmu ar Pasaules pārtikas programmas darbinieku stāstiem, saiti uz programmas YouTube kanālu, kā arī iespēju e-pasta formā saņemt regulārus jaunumus par paveikto dažādās valstīs.

LG Electronics ir ANO Pasaules pārtikas programmas globālais partneris cīņā pret badu jau no 2009.gada. Ar inovatīviem food-for-work projektiem, kas veicina cīņu pret nabadzību, LG Hope Family for Asia atbalsta 12 000 ģimenes Bangladešā un Kambodžā. Savukārt LG Cerību skola (Hope School) Kenijā un LG Cerību ciems (Hope Village) Etiopijā atbalsta pat 30 000 cilvēku.