CLIMATIZACION Madridē

Apsildes, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas industrijai (saīsinājumā – HVAC) marts atnes jaunas vēsmas, pateicoties CLIMATIZACION – izstādei, kas iezīmē jaunākās tendences šajā jomā. Šogad izstāde norisinājās Madrides Tirgū (Feria De Madrid), Spānijas galvaspilsētā marta sākumā.

Climatizacion izstāde

HVAC industrija sevī ietver visus gaisa kontroles elementus – temperatūru, gaisa attīrīšanu, mitruma kontroli un ventilāciju, kas ir ļoti nozīmīgi iekštepās. HVAC izstādēs satiekas sistēmu uzstādītāji, ražotņu īpašnieki, konsultanti un visi galvenie tirgus spēlētāji.

Spānijas valdība ir pazīstama ar savu spēcīgo proaktīvo vides politiku. 2007.gadā Spānijas “Zaļo Māju Plāns” (Green Home Plan) palīdzēja iedzīvotājiem uzlabot savu veco māju enerģijas pateriņu. Tāpat šī valsts ir līderis atjaunojamo energoresursu izmantošanā. Madride ir pārbūvēta tā, lai varētu kļūt par videi draudzīgu lielpilsētu. Šeit atrodas “Gaisa Koks” (Air Tree), kas ir būvēts no pārstrādātiem materiāliem, spēj sevi pilnībā apgādāt ar enerģiju, kā arī ražot skābekli un enerģiju pilsētas vajadzībām.

Madrides «Gaisa koks»

CLIMATIZACION izstādē piedalījās 47 997 dalībnieki un apmeklētāji no 80 valstīm. Uzņēmumi demonstrēja visjaunākās videi draudzīgās un enerģijas resursus taupošās gaisa kondicionēšanas sistēmas. Arī LG CLIMATIZACION ietvaros iepazīstināja ar kompānijas jaunākajiem sasniegumiem un plāniem nostiprināt pozīcijas kā Eiropas vadošajam enerģijas risinājumu ražotājam. Tāpat, līdzās tradicionālajām gaisa kondicionēšanas sistēmām, LG turpina arvien aktīvāk attīstīt arī LED apgaismojuma un saules enerģijas risinājumus un to ieviešanu ikdienas lietošanā.

Climatizacion izstāde

Stendā tika simulētas īstas ikdienas situācijas, lai parādītu produktus darbībā mājās, birojos un viesnīcās. Apmeklētāji varēja pamēģināt LG Multi V III gaisa kondicionēšanas sistēmu ar lielu ēkas sildīšanas un atvēsināšanas jaudu.

Climatizacion izstāde

LG ekspozīcijā bija gan uzlabotās gaisa kondicionēšanas sistēmas, tostarp LG Multi V III, gan arī jaunākās – LG Therma V, kā arī gaisa iekārtas ventilācijas sistēmām. LG Multi V III energoefektivitātes koeficients ir 4,58, un pagarināts freona cauruļu iespējamais garums līdz pat 1 000 m. Turklāt LG Multi V III efektivitāti ievērojami uzlabo arī LG H-Inverter kompresors, kas, salīdzinot ar iepriekšējiem modeļiem, samazina patērētās enerģijas daudzumu līdz pat 11%. Gaisa un ūdens siltumsūknis LG Therma V ir četras reizes efektīvāks par parastajām apsildes ierīcēm un tajā izmantotai tehnoloģijai tika piešķirta inovāciju balva AHR Lasvegasā.

Climatizacion izstāde

Savukārt LG apvienotā kontroles sistēma lietotājiem sniedz iespēju regulēt gaisa kondicionēšanu visā ēkā. Šis risinājums nodrošina kā izcilu ēkas apsildīšanu, tā arī dzesēšanu, un tas viss – taupot enerģiju.

Ar plašu rūpniecisko gaisa kondicionēšanas sistēmu klāstu LG plāno nostiprināt vadošās pozīcijas Eiropas tirgū. Nozīmīgi līdzekļi tiek novirzīti arī investīcijām jaunu produktu izpētē un izstrādē, pielāgojot tos īpaši Eiropas iedzīvotāju vajadzībām. Tāpat LG Enerģijas laboratorijas mērķis ir arī turpmāka LG izstrādājumu drošības pilnveidošana, lai padarītu tos piemērotus darbam praktiski jebkādos apstākļos.