LG Optimus Black – pasaulē plānākais un vieglākais Android viedtālrunis

Mobilo tālruņu ražotājs LG Electronics (LG) iepazīstina ar jaunu viedtālruni LG Optimus Black (P970), kas ir šobrīd pasaulē plānākais un vieglākais Android viedtālrunis (6 milimetrus plāns šaurākajā vietā un sver tikai 109 gramus).

LG Optimus Black (P970) Android telefons

LG Optimus Black 4 collu NOVA displejs izstrādāts kā spilgtākais un skaidrākais no mobilo tālruņu ekrāniem ar 700 nitu optimālu redzamību. LG Optimus Black ļauj vienkārši un ērti veikt tīmekļa pārlūkošanu, lasīt e-pastus vai rakstīt dokumentus, nodrošinot augstāku spilgtuma līmeni, kas atveido reālas melnās un baltās krāsas ideālai ierīces lietošanai. Tāpat jaunā NOVA tehnoloģija nodrošina vienlīdz labu redzamību kā telpās, tā arī ārā, pat spožā saules gaismā.

LG Optimus Black (P970) Android telefons

LG Optimus Black NOVA ekrāns, salīdzot ar parasto LCD tehnoloģiju, ievērojami (līdz pat 50 %) samazina elektroenerģijas patēriņu. Savukārt viedtālruņa 1500 mAh akumulators nodrošina ātru un efektīvu uzlādi ikdienas lietošanai pat ar maksimālo spilgtuma iestatījumu.

“Esam lepni iepazīstināt šo Android viedtālruni un paredzam, ka LG Optimus Black ieņems nozīmīgu vietu mobilo tālruņu tirgū,” sacīja LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “LG Optimus Black apvieno mūsu spēcīgākos tehnoloģiju sasniegumus gan displeja, gan dizaina jomā.”

LG Optimus Black (P970) Android telefons

LG Optimus Black piedāvā arī nevainojamu funkcionalitāti ātrai un vienkāršai piekļuvei lietojumprogrammām un saturam. Tā, piemēram, Optimus UI 2.0 ar vienu pirksta pieskārienu ļauj tieši no bloķēta ekrāna piekļūt ziņojumiem, e-pastam un neatbildētiem zvaniem. Savukārt Gesture UI piedāvā intuitīvākas komandas, tostarp pacelšanu, pakratīšanu un piesišanu, lai veiktu zvanus, atvērtu kameras režīmu vai klausītos mūziku. Tāpat LG Optimus Black ir pasaulē pirmais Wi-Fi DirectTM ātrai un kvalitatīvai datu pārraidei starp mobilajām ierīcēm, kā arī pasaulē pirmā 2 MP kamera virs tālruņa ekrāna.

Visas LG Optimus Black funkcijas ir pieejamas, izmantojot Android 2.2 (Froyo) ar Android 2.3 (Gingerbread) operētājsistēmas atjaunināšanas iespēju.