LG Optimus 3D aizsāk jaunu viedtālruņu ēru

LG Electronics (LG) oficiāli iepazīstinājis ar ilgi gaidīto LG Optimus 3D (P920) – augstas veiktspējas viedtālruni ar pasaulē pirmo divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūru, kā arī pirmo 3D platformu, kas ļauj ierakstīt, demonstrēt un koplietot 3D saturu.

LG Optimus 3D (P990) Android telefons

LG Optimus 3D unikālā “trīskārši divkāršā” konfigurācija ļauj novērtēt ievērojami uzlabotas veiktspējas priekšrocības, salīdzinājumā ar viedtālruņiem ar 1 GHz divkodolu procesoru. Jaunā tālruņa lietotāji varēs vēl ērtāk pārlūkot tīmekļa lapas, veikt vairākus uzdevumus dažādās programmās vienlaikus, spēlēt spēles un skatīties filmas ar lielāku kadru ātrumu.

“Ar izcilu veiktspēju, 3D funkcionalitāti un pilnveidotu viedtālruņa lietošanas pieredzi, ar lepnumu nododam LG Optimus 3D klientu vērtējumam,” atzīmē LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “LG Optimus 3D esam centušies iekļaut visu, kas nepieciešams enerģiskam un dinamiskam lietotājam.”

LG Optimus 3D 5 MP divkāršo objektīvu kamera ļauj tvert un ierakstīt labākos dzīves brīžus kā 3D attēlos, tā arī video jebkurā laikā un vietā. Turklāt LG Optimus 3D 4,3 collu WVGA ekrāns ļauj skatīt attēlus un video, neizmantojot speciālās 3D brilles. Attēlus 2D iespējams skatīties līdz 1080 p, bet 3D – līdz 720 p kvalitātē. Turklāt lietotājs var navigēt pa viedtālruņa 3D interfeisu, vienkārši noklikšķinot uz 3D programmatūras taustiņa, kam ir 3D interfeisi, tostarp Galerija, Kamera, Spēles un Lietotnes, YouTube 3D un 3D ceļvedis.

LG Optimus 3D (P920) telefons

3D saturu var vienkārši koplietot ar HDMI 1,4 savienojumu 3D televizoriem un monitoriem, kā arī ar citiem DLNA CertifiedTM produktiem. Turklāt 3D saturu vienkārši augšupielādēt, straumēt un koplietot YouTube speciālajā 3D kanālā (youtube.com/3D).

LG Optimus 3D sākotnēji tiks piedāvāts ar Android 2.2 OS (Froyo), un to varēs atjaunināt uz Android 2.3 OS (Gingerbread).

LG Optimus 3D

  • 1GHz divkodolu divkanālu procesors (Texas Instruments OMAP4)
  • 4,3collu 3D WVGA ekrāns
  • 8GB atmiņa un 4Gb LP DDR2
  • 1500mAh akumulators
  • 5MP divkāršo objektīvu kamera
  • 2D: 1080p MPEG-4/H.264 ierakstīšana un atskaņošana
  • 3D: 720p H.264 SEI ierakstīšana un atskaņošana
  • HSPA+, DLNA/HDMI 1.4
  • H.264, H.263, DivX, MKV, WMV-9, ASF, AVI, 3GP, MP4