Red Dot dizaina balva LG iepakojumam

Pagājušā gada decembrī Vācijas pilsētā Esenē norisinājās red dot dizaina balvas pasniegšanas ceremonija. Šeit pulcējās dizaina guru no visas pasaules. Ceremonija sākās ar red dot dizaina balvas priekšsēdētaja Pītera Zeka uzrunu, kurā viņš teica, ka par šo balvu sacentušies 6396 darbu no 44 valstīm.

LG iepakojums

LG saņēma grand prix iepakojuma dizaina kategorijā ar LG Electronics Dizaina Centra radīto atkārtoti izmantojamo eko iepakojumu mobilajiem telefoniem un citai elektrotehnikai. Tas ir iepakojums ar pievienoto vērtību – dabai draudzīgais materiāls ražots, saglabājot resursus. Tas lēnām, bet stabili kļūst par standartu iepakojuma dizainā.

Red Dot

LG Electronics ir izveidojis iepakojumu saviem mobilajiem telefoniem, kas ir ražots no dabai draudzīgiem materiāliem un tika drukāts, izmantojot sojas pupiņu eļļu. No šī iepakojuma nevajag atbrīvoties, jo tam ir dažādi otrreizējās pielietošanas veidi. Izgriežot kasti uz otru pusi, to var pārvērst zīmuļu turētājā, uzglabāšanas kastē vai foto ramī. Iekšpuse, kas tiek izgriezta uz āru, ir apdrukāta ar informāciju par dabas saudzēšanu, piemēram, globālās sasilšanas riskiem, apdraudētajām sugām vai norādījumiem aktīvai vides aizsardzībai.

LG iepakojums

LG iepakojums

LG atkārtoti lietojamais iepakojums ir vienkāršs, bet tajā pašā laikā iespaidīgs, jo parāda radošu dizaina risinājumu vides aizsardzībai. LG ir pierādījis, ka lielisks dizains nenozīmē tikai pievilcīgu izskatu. Šis jaunais iepakojums atklāj, ka kreatīvas idejas var padarīt lietas vienkāršākas un palīdzēt izmainīt pasauli.