Mājas ar Holivudas pieskārienu

Realestate.msn.com sniedz ieskatu māju īres piedāvājumā ar Holivudas pieskārienu – jebkuram, kurš to var atļauties, ir iespēja padzīvot “Sekss un lielpilsēta” filmēšanas vietā par nieka 55 000 dolāriem mēnesī, Džesikas Albas mājoklī – par 8950 dolāriem mēnesī vai ballēties “True Blood” pilī par 250 000 dolāriem mēnesī. Piedāvājam apskatīt šos īres tirgus piedāvātos slavenību īpašumus.

Malibu filmu paradīze

250 000 $ mēnesī

Malibu filmu paradīze

La Villa Contenta ir redzama Paula Ruda filmā “Es mīlu tevi, vecīt” (I love you, man) kā arī populārajā HBO vampīru seriālā “True Blood”. Šai saules apspīdētajai mājai Malibu pludmales krastā ir 13 guļamistabas un 14 vannas istabas, iekšējais un ārējais baseins, tenisa korti un 10 auto stāvvietas.

Samantas namiņš

55 000 $ mēnesī

Samantas māja

Šo pludmales namiņu Samanta (Kima Ketrela) dalīja kopā ar daudz jaunāko Smitu (Džeisonu Levis) pirmajā “Sekss un lielpilsēta” filmā. Arī šī māja atrodas Malibu pludmalē un, tavu veiksmi, pašlaik ir nopērkama tikai par 13 miljoniem dolāru (iepriekšējo 17 vietā). Ēkai ir skats uz Losandželosu un Kluso okeānu. Dzīvojamā un pusdienu zona ir milzīga, ir piecas guļamistabas un sešas vannas istabas. Tāpat mājā atrodas šefpavāra virtuve, bibliotēka, trīs kamīni, mājas kino teātris un daudz citu ekstru.

Beverlihilsas paslēptuve

8950 $ mēnesī

Beverlihilsas paslēptuve

Šo Beverlihilsas mājokli izīrē aktrise Džesika Alba. Apraksts saka, ka māja ir nevainojama. Ēkā atrodas gardēžu vituve, terase, istaba ar lielo ekrānu un milzīga ģimenes dzīvojamā istaba.

Te ir dzīvojis Elviss

25 000 $ mēnesī

Elvisa māja

Popmūzikas karalim bija tikai 32 gadi, kad viņš samaksāja 400 000 dolāru par šo māju ar četrām guļamistabām un piecām vannas istabām. 1967. gadā, kad Elviss mitinājās šajā mājā, viņš ierakstīja “Big Boss Man” un “Guitar Man”. Pa logiem paveras skats uz kanjoniem un kalniem un, protams, šiet varēsi izbaudīt pats savu peldbaseinu.

Kur O.C. satiek Beverlihilsu 90210

9798 $ mēnesī

Beverlihils

Šajā mājā, kas pieder TV un filmu zvaigznei Mišai Bartonei (Mischa Barton) nenotiks nekādas cīņas par vannas istabas izmantošanu – ēkā atrodas 10 vannas istabas un 8 guļamistabas. Tā tika uzcelta 2003.gadā, kad iznāca lielais FOX kanāla hīts “The O.C.” Mājai ir izeja uz Beverlihilsas anklāvu Bowmont Estates. Pāri baseinam paveras skats uz Losandželosas kanjoniem un, skaidrā dienā, Katalinas salu.