CES 2011: Pastaiga tehnoloģiju brīnumzemē

Janvārī Lasvegasā azartspēles palika otrajā plānā – pilsētā valdīja tehnoloģijas. Starptautiskā patērētāju elektronikas izstāde (CES) bez šaubām ir pasaules greznākais un aizraujošākais tehnoloģiju notikums.

LG CES 2011 izsāde

LG saņēma vairākas prestižas 2011.gada CES Inovāciju balvas, tostarp apbalvojumu “Labākā inovācija” videodispleju kategorijā par pilnīgi jauno 55 collu FULL LED HDTV ar 3D iespēju un interneta savienojamību.

LG LW980S Cinema 3D Smart TV televizors

Bez inovāciju balvas tiešsaistes audio un video satura jomā neiztika arī LG Smart TV Platform (LW9500).

LG Smart TV televizori

SMART TV CES 2011 ietvaros tika prezentēts kā viens no LG lielākajiem viedo izstrādājumu jaunumiem, kas piedāvā izcilu TV tehnoloģiju un interneta savienojamību un vienlaikus ir ārkārtīgi vienkārši izmantojams.

Inovāciju balvas saņēma arī šie LG inovatīvie produkti:

LW7700 un 3D PDP TV PW350

LG LW7700 ar kino standarta attēlu ir saņēmis THX sertifikāciju, kas ir zelta standarts kino kvalitātes TV. Tāpat televizorā pieejamas visas priekšrocības un funkcijas, ko piedāvā LG SMART TV tehnoloģija.

LG BP650 portatīvais atskaņotājs

Portatīvais Blu-ray atskaņotājs ar 9 collu ekrānu ļauj skatīties filmas augstākajā attēla kvalitātē.

 LG HX996TS Mājas kinozāles sistēma
3D skaņas mājas kinozāle LG HX996TS papildina 3D attēlus ar dziļu un maksimāli reālu skaņu. Turklāt tās inovatīvā audio pieeja ietver vertikālu 3D efektu, izplatot skaņu caur sistēmas četriem Tallboy skaļruņiem, tādējādi “iesaistot skatītāju” tieši filmas darbībā.

Monitors LG E2290V un BP40LS20

Ultra plānais LG LED monitors (tikai 7,2 mm) – LG E90 būs labākā izvēle spraiga sižeta filmu vai sporta sacensību vērošanai – tā reakcijas laiks ir tikai 2 milisekundes, bet monitora displejs saglabās skaidrību un spilgtumu pat straujākās darbības laikā. Turklāt LG programmatūra Image Booster, kas straumē saturu no video vietnēm kā, piemēram, YouTube, ir ievērojami uzlabota – lai LG E90 displejā ikviens video izskatītos teicami.

Inovāciju balvas LG sadzīves tehnikai