Oskaru ceremonijas princeses

Guardian.co.uk sniedz savu skatījumu uz Oskara balvas pasniegšanas ceremoniju un tās «princesēm», piedāvājam ieskatu Guardian.co.uk kritiā. Galvenais ceremonijas uzdevums ir ziņojuma nodošana. Un tas attiecas uz sarkano paklāju tikpat ļoti kā uz pašu balvu. Sarkanais paklājs ir sieviešu lomu atveidotāju platforma ziņojuma nodošanai par to, kas tad viņas patiesībā ir. Protams, skaistums ir tā visa sastāvdaļa, taču patiesais sapnis ir “dabūt visus tos ļautiņus mājās” dūdojam tev apkārt, ticot tev un meklējot tikai tevi.

Visiem patīk līgavas. Tieši tādēļ viltus līgavas stils ir tik populārs Oskaru ceremonijās. Iespējams, vienīgais, kas spēj izskatīties mīlīgāk par līgavu, ir kaķēns. Taču, kā redzējām pēc Bjorkas pieredzes iepriekšējos gados, dzīvnieku parādīšanās uz sarkanā paklāja ir riskanta. Tādēļ aktrises cenšas valkāt blāvās, putojošās kāzu kūku kleitas cerībā pārvilināt kādu daļu cilvēku savā pusē.

Pāris gadus atpakaļ Oskaru sarkanais paklājs izskatījās pēc tām masu kāzām, ko viņi organizē Dienvidkorejā. Un masu kāzas tiešām nav baudām pasākums. Nu jau gudrākās dāmas ir nedaudz izmainījušas šo tendenci, padarot sarkano paklāju mazliet interesantāku.

Nedaudz par Oskaru nakts princesēm un pelnrušķītēm

Penelope Krusa

Savā pirmajā iznācienā pēc bērna laišanas pasaulē L’Wren Scott kleitā viņa izskatās ne tikai neticami kārdinoša, bet arī neaprakstāmi laimīga. Visas bērniņa iznēsāšanas sekas viņas izskatā ir izzudušas, liekot viņai izskatīties cilvēcīgai un mīlīgai. Ziņojums: Es esmu tāda pati kā jūs, meitenes, tikai neskaitot to, ka miljardiem reižu seksīgāka.

Keita Blanšeta

Pilnīga atklāšanās: Es šeit galīgi neiederos, jo esmu vājprātīgi apsēsta ar Givenchy kolekciju. Lai arī šis temats ir bezgala garlaicīgs, šī kleita prasa nelielus paskaidrojumus. Krelles patiesībā ir pērles un dārgakmeņi, kas nokļuvuši starp auduma kārtām. Gadsimtiem vecā ideja ir šifons, kas pamazām sāk noberzēties nost un atklāt krelles, tādējādi kleita attīstās. Lavandas un olu dzeltenais pavisam noteikti nav sarkanā paklāja krāsas, taču tas viss pieder pie plāna.

Ziņojums: Es neesmu kaimiņu meitene, taču ja meklējat karalieni vai labo raganu, esmu īstā.

Heilija Steinfilda

Viņas kleita pavisam noteikti izskatītos muļķīgi kādai, kas ir vecāka par Heilijas 14 gadiem, un pavisam noteikti neiederētos kādā mazāk smalkā pasākumā. Vienvārdsakot – perfekta kleita šai meitenei šajā naktī. Tikai Ferragamo kurpes ir pilnīgi nepareiza izvēle- pārāk augstas un pārāk kliedzošas. Ziņojums: Ja tev, uz mani skatoties, negribas teikt “aaaaaaaav”, tad tu esi kāds auksts, kaķēnus slīcinošs āksts.

Anne Heteveja

Anne Heteveja centās nodot vairākus ziņojumus. Pasākuma gaitā viņa nomainīja septiņas dažādu zīmolu un krāsu kleitas. Matu sakārtojums un grims bija jauki, taču dažas no kleitām – garlaicīgas. Armani, Givenchy, Tom Ford, Lanvin, Versace, Oscar de la Renta un Westwood gozējās uz sarkanā paklāja Annes izpildījumā. Taču tas viss padarīja ziņojumu neskaidru. Annei vēl jāpiestrādā pie tā, ko viņa vēlas mums pateikt. Viņa nojauš, ka nav seksīga, taču negrib būt arī labā meitene, būdama pārāk lempīga, lai viņu sauktu par piemīlīgu.

Mila Kunis

Mila Kunis ir absurdi skaista. Oskaru cermonijā viņa centusies aizbīdīt sevi prom no “Melnā Gulbja” erotikas un parādīt sevi kā maigu un romantisku būtni. Taču šis ziņojums īsti nedarbojas – kleita izskatās nedaudz par lielu un nedaudz par bezformīgu. Un mežģīņu paneļi pa gabalu izskatās tād kā noskranduši.