Top 5 pasaules pludmales

Kad piemeklē sajūta, ka sniega un aukstuma šajā ziemas sezonā ir bijis pietiekami, ir pienācis īstais brīdis ielūkoties iespējamos ceļojuma galamērķos – vietās, kur vislabāk baudīt vasaru. Travel.nationalgeographic.com atklāj, kuras ir Top 10 pasaules pludmales, piedāvājam 5 labākās.

1. Seišelu salas (Seychelles). Seišelu salu arhipelāgā Indijas okeānā ietilpst 115 salas, un vienā no galvenajām salām La Digue atrodas viena no pasaulē visvairāk fotografētajām pludmalēm – Anse Source d’Argent.

Seišelu salas

2. Maldīvu salas (Maldives). Maldīviju viedo aptuveni 1190 salas, no kurām 200 ir apdzīvotas, bet 97 – pārvērstas par kūrortiem. Maldīvu salās var baudīt gan augstākās klases servisu kūrortos, gan atpūsties no civilizācijas neskartās dabas burvībā. Žilbinoši baltas smiltis, tirkīzzila jūra, koraļļi un zivis viskošakajās krāsās – šādus dabas krāšņumus iespējams izbaudīt Maldīvu salās.

Maldīvu salas

3. Bora Bora sala. Par šo salu esam jau rakstījuši. Īsumā – vēl viena paradīze zemes virsū, kas atrodas Klusā okenāna Franču Polinēzijas salu. Maz apdzīvota, tikai 29 kilometrus gara sala, kas slavena ar segvārdu “Romantisma sala”, pateicoties klusajai atmosfērai un vientuļajām pludmalēm.

Bora Bora sala

4. Hemptona, Ņujorka (The Hamptons, New York). Hemptona ir viena no pievilcīgākajām pludmalēm Longailendā un tiek dēvēta par slavenību un bagātnieku “spēļlaukumu.”

Pludmale Austrumhemptonā.

5. Lanikai pludmale Havaju salās. Viena no skaistākajām pludmalēm Havaju salās ar īpaši dzidru ūdeni, platu pludmales zonu. Šī sala ir izslavēta arī ar īpaši skaistu saullēktu un saulrietu.

Lanikai pludmale