LG iepazīstina ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem Pasaules Mobilajā kongresā

Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā (MWC), kas no 14. līdz 16.februārim norisinās Barselonā, LG Electronics (LG) tehnoloģiju entuziastus iepazīstina ar jaunākajiem sasniegumiem, tostarp LG Optimus 3D viedtālruni ar nepārspējamu 3D veikstpēju un Android planšetdatoru LG Optimus Pad, kas ar operētājsistēmu Honeycomb sniedz daudzpusīgu lietošanas pieredzi un ērti noturams vienā rokā.

MWC 2011 izstāde

“Šī gada Pasaules Mobilajā kongresā LG vēlas sevi apliecināt kā jaunākās paaudzes viedtālruņu un planšetiekārtu pasaules vadošais ražotājs,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park). “Tas, ko redzat šobrīd, ir tikai sākums pilnīgi jaunai viedtehnoloģiju lietošanas pieredzei.”

MWC 2011 izstāde

Turpinot nostiprināt vadošās pozīcijas tirgū, LG arī šogad turpina paplašināt savu viedtālruņu klāstu, kas pagājušajā mēnesī tika prezentēts arī CES 2011. Izstādes ietvaros uzņēmums prezentēja gan pasaulē pirmo divkodolu viedtālruni LG Optimus 2X, gan arī vienu no pasaulē plānākajiem un spilgtākajiem viedtālruņiem LG Optimus Black (LG P970), kas saderīgs arī ar 4G LTE tīkliem (LG RevolutionTM). Arī 2011. gada Pasaules Mobilajā kongresā LG piedāvā iepazīties ar jaunākajiem dizaina un tehnoloģiju sasniegumiem.

LG Optimus 3D

LG Optimus 3D ir daudzveidīgākā funkcionalitāte un pārsteidzoša veiktspēja, tostarp uzlabota divkodolu, divkanālu un divkāršās atmiņas arhitektūra. LG Optimus 3D aprīkots ar 1 GHz OMAP4 divkodolu procesoru un četrreiz lielāku video dekoderu skaitu nekā līdzīgiem tālruņu modeļiem, nodrošinot divreiz lielāku grafikas veiktspēju un ļaujot izbaudīt plašās darbības iespējas, sērfojot tīmeklī, atverot lietojumprogrammas un izmantojot multivides saturu. Turklāt LG Optimus 3D pasaulē pirmā pilnvērtīgā 3D pieredze aptver plašākās iespējas – no 3D satura ierakstīšanas līdz tā demonstrēšanai un koplietošanai. Tam ir divu objektīvu kamera, ar ko iespējams uzņemt 3D video, lai pēc tam demonstrēt 4,3 collu WVGA displejā bez 3D brillēm. Arī daudzās savienojamības iespējas, tostarp HDMI un DLNA ļauj ierakstīto saturu vienkāršāk pārsūtīt uz citām ierīcēm.

LG Optimus Pad

LG Optimus Pad nosaka jaunu planšetdatoru tehnoloģiju standartu, izmantojot 8,9 collu displeju tādās proporcijās, lai tas būtu ērti lietojams ar vienu roku. LG Optimus Pad ar platuma/augstuma attiecību 15:9 un Full HD 1080 p dekodēšanas iespēju nodrošina daudzveidīgākās multivides iespējas 1280 x 768 WXGA izšķirtspējas platekrāna displejā. Tāpat LG Optimus Pad lepojas ar Google jaunāko Honeycomb platformu, kas optimāli pielāgota planšetierīcēm ar optimizētu un intuitīvu interfeisu planšetdatora programmatūrai. LG Optimus Pad darbojas ar 1 GHz NVIDIA Tegra 2 divkodolu procesoru, nodrošinot nesalīdzināmu veiktspējas ātrumu. Tāpat LG Optimus Pad ir pasaulē pirmais planšetdators ar iebūvētu 3D kameru, kas lietotājiem ļauj gan uzņemt, gan arī demonstrēt dzīvu attēlu augstas izšķirtspējas 3D televizorā vai koplietot tīmeklī ar YouTube 3D starpniecību.

LG Optimus 2X

Pasaulē pirmais viedtālrunis ar divkodolu procesoru LG Optimus 2X radīts sadarbībā ar grafikas procesoru ražotāju NVIDIA. LG Optimus 2X divkodolu Tegra 2 sistēmmikroshēma darbojas 1 GHz ātrumā un var lepoties ar zemu strāvas patēriņu un augstu veiktspēju video un audio atskaņošanā. LG Optimus 2X apveltīts ne tikai ar plašām multivides funkcijām, bet arī Tegra 2 procesoru, kas nodrošina ātrāku un vienmērīgāku tīmekļa pārlūkošanu, kā arī vairāku uzdevumu veikšanu vienlaikus. LG Optimus 2X ir 1080 p HD video atskaņošanas un ierakstīšanas funkcija ar HDMI spoguļošanu, kas saturu ārējos displejos izvērš līdz Full HD kvalitātei. Tāpat LG Optimus 2X var izveidot bezvadu savienojumu ar jebkuru DLNA saderīgu digitālo ierīci, piemēram, HD televizoru.

LG Optimus Black

LG Optimus Black ir viens no pasaulē plānākajiem un vieglākajiem Android viedtālruņiem un jau ir kļuvis populārs – no tā prezentēšanas CES reģistrēti jau vairāk nekā divi miljoni pasūtījumu 20 pasaules valstīs. LG Optimus Black tālruņa dizains radīts sadarbībā ar popārta leģendas Kīta Heringa (Keith Haring) fondu. Papildu neticami plānajam korpusam, LG Optimus Black ir 4 collu NOVA displejs, kas nodrošina vienmērīgu spilgtumu jebkurā apgaismojumā.