Visu laiku populārākās romantiskās filmas Valentīndienai

Valentīndienai tuvojoties, piedāvājam ieskatu apkopotajā klasisko filmu topā, kurā romantiskās filmas ir neatņemama sastāvdaļā no Valentīndienas pavadīšanas vakara sadarbībā ar filmu portalu OnlineFilmas.lv

Piezīmju grāmatiņa (The Notebook). Niklasa Spārksa bestsellera ekranizējums 2004.gadā. Filma stāsta par divu jauniešu – nabadzīgā Noa un turīgu vecāku meitu Elijas – neprātīgu mīlestību.

Piezīmju grāmatiņa (The Notebook)

Roksana (Roxanne). 1987.gada filma, kas balstīta uz 1897.gada lugas Seviļas Bārddzinis stāsta, kas vēsta par to, ka mīlestībā ārējam izskatam nav nozīmes. Galvenajās lomās – Stīvs Mārtns un Darila Hanna.

Roksana (Roxanne).

Kasablanka (Casablanka). 1942.gada klasiskā amerikāņu romantiskā filma ar Hamfriju Bogartu, Ingrīdu Bergmani un Polu Henreidu galvenajās lomās iekļuvusi žurnāla Times visu laiku labāko 100 filmu sarakstā.

Kasablanka (Casablanka).

Spoks (Ghost). Patriks Sveizijs, Demija Mūra, Vūpija Goldberga komentārus neprasa. Filma, kas bieži dēvēta par 20.gadsimta romantiskāko.

Spoks (Ghost)

Netīrās Dejas (Dirty Dancing). 1987.gada romantiska deju filmu klasika, kurā tieši deja liek pamatu mīlestībai. Pirmā filma, kura pārdota vairāk nekā miljons eksemplāros skatīšanai mājās.

Netīrās Dejas (Dirty Dancing)

Titāniks (Titanic). Džeimsa Kamerona filma ar Leonardo di Kaprio un Keitu Vinsletu par patiesu mīlestību pāri sociālajām kārtām. Tā bija visienesīgākā filma visā kinoindustrijas vēsturē līdz to pārspēja Avatars, ko producējis tas pats Džeimss Kamerons.

Titāniks (Titanic)