Ņujorkā LG Mobile Worldcup sacensībās noskaidros ātrāko īsziņu rakstītāju

LG MOBILE WORLDCUP 2010 fināls notiks 26.janvārī Ņujorkā, Gothemas Hallē. Pasaules plašākajās teksta ievadīšanas sacensībās 26 dalībnieki no 16 valstīm cīnīsies par galveno balvu 100 000 ASV dolāru un pasaules čempiona titulu.

LG Mobile Worldcup word championship

Otrā un trešā vieta balvās saņems attiecīgi 20 000 un 10 000 ASV dolāru. Tāpat dalībniekiem būs iespēja izmēģināt spēkus Ginesa Pasaules Rekorda pārspēšanā un veiksmes gadījumā saņemt papildus 3000 ASV dolāru.

Dalībnieki sacensībās izmantos LG New Chocolate BL20 ar tradicionālajiem taustiņiem un LG TOWN GT350 ar QWERTY tastatūru.

LG Electronics (LG) aizsāka LG MOBILE WORLDCUP sacensības 2008.gadā, par godu pieaugošajai mobilajai kultūrai un dzīvesveidam. No četrām dalībvalstīm 2008.gadā LG sacensības ir paplašinājušās līdz 16 dalībvalstīm no visas pasaules un 2010.gadā tajās piedalījās dalībnieki no tādām valstīm kā Argentīna, Austrālija, Brazīlija, Čīle, Salvadora, Gvatemala, Portugāle, Hondurasa, Indonēzija, Koreja, Nikaragva, Maroka, Dienvidāfrika, Panama, Taizeme un ASV. Kopš pirmsākumiem LG MOBILE WORLDCUP sacensībās ir piedalījušies 13 miljoni cilvēku, un LG turpmākajos gados plāno šīs sacensības padarīt vēl grandiozākas un plašākas.