LG demonstrē viedo ierīču un tehnoloģiju priekšrocības starptautiskajā CES 2011

LG Electronics 2011. gada Starptautiskajā patērētāju elektronikas izstādē CES Lasvegasā iepazīstināja ar jaunākajām viedām tehnoloģijām un ierīcēm — sākot no Smart TV un beidzot ar viedierīcēm un viedtālruņiem.

LG CES 2011

LG CES 2011

LG CES 2011

LG CES 2011

LG CES 2011

LG Electronics prezidents un galvenais tehnoloģiju vadītājs Dr. Skots Āns (Skott Ahn).

“LG 2011. gadā liks uzsvaru uz tādiem īpašiem izstrādājumiem kā Smart TV, viedtālruņiem un viedierīcēm,” savā uzrunā sacīja LG Electronics prezidents un galvenais tehnoloģiju vadītājs Dr. Skots Āns (Skott Ahn).

“Vairs nepietiek tikai ar statisku pakalpojumu piedāvājumu, jo mūsdienu patērētāji vēlas pievienot un izmantot pastāvīgi atjauninātu satura un lietojuma klāstu. Mēs to saprotam, un tāpēc 2011. gads LG būs nozīmīgs.”

Mobilo ierīču segmentā LG iepazīstināja ar jaunākajiem viedtālruņiem, tai skaitā LG Optimus 2X – viedtālruni ar divkodolu procesoru un pilnu HD ekrānu, kā arī LG Optimus Black. Apbrīnojami spilgtais 700 nitu Optimus Black sver tikai 109 g, un tā biezums ir tikai 9,2 mm.

LG Optimus Black 970 telefons CES 2011

Long Term Evolution (LTE) tehnoloģija

LG arī prezentēja savu Long Term Evolution (LTE) tehnoloģiju – bezstikla 3D displeju mobilajām ierīcēm – un viedtālruni, kas atbalsta mobilā DTV (LG MS960) Amerikas Savienoto Valstu versiju. LG 3D viedtālrunis lietotājiem ļaus izbaudīt dažāda veida 3D saturu – kā spēles, tā online tiešsaistes video uz 4,3 collu ekrāna, turklāt tam nebūs nepieciešamas speciālas brilles.