Atskats uz LG sasniegumiem CES 2010

Tuvojoties 2011. gada CES (Consumer Electronics Show) piedāvājam nelielu ieskatu pagājušā gada LG tehnoloģiju sasniegumu veiksmes stāstos, kas LG ir nesis 15 prestižus CES apbalvojumus.

3D televizori:

3D televizori CES

2010.gads bez šaubām ir bijis 3D tehnoloģiju gads un LG sniegums šajā jomā ir bijis ievērojams. LG bija pirmā kompānija, kas laida klajā Full LED 3D TV – modeļa LX9500 formā un joprojām ir vienīgā kompānija, kas piedāvā gan aktīvo 3D, gan pasīvi jeb kino 3D tehnoloģiju.

Magic Motion pults:

Magic Motion pults

Atvieglojot navigāciju daudzveidīgajā interneta saturā, LG izstrādāja īpašu tālvadības pulti – Magic Motion, kas ietilpst arī LG LX9500 komplektā. Šī pults darbojas līdzīgi kā datorpeles kursors, paātrinot un vienkāršojot navigāciju. Tai ir intuitīvi saprotams interfeiss – iespēja ērti uzmeklēt vajadzīgo saturu, vienkārši pavēršot pulti pret ekrānā pieejamo opciju sarakstu un nospiežot pogu OK.

OLED:

OLED televizors

LG CES 2010.gada izstādē demonstrēja pirmo un vienīgo tirgū esošo OLED televizoru šajā gadā – EL9500 ar 15 collu ekrānu. LG EL9500 izmantota jaunākā OLED tehnoloģija ar īpašu pikseļu slāni, kas izstaro savu gaismu, iztiekot bez aizmugurējā apgaismojuma, ko izmanto parastajos LCD televizoru modeļos. Bez ārējiem gaismas avotiem LG EL9500 15 collu ekrāns nodrošina izcilu melnās krāsas kvalitāti un attēlu, kas, salīdzinājumā ar parasto LCD televizoru, 1,5 reizes pārsniedz uztverto spožumu.

Atskatoties uz iepriekšējā gada LG sniegumu CES izstādē, nav šaubu, ka LG arī 2011.gadā nāks klajā ar inovatīvām tehnoloģijām, par kurām pirmo ieskatu varēsiet gūt jau janvārī.