Labākās svētku dāvanas no LG

Ziemassvētku un Jaungada laiks ir īstais brīdis sagādāt noderīgas dāvanas visai ģimenei. Tomēr bieži atbilstošu dāvanu izvēle ir grūta. Sākoties jaunai desmitgadei, piedāvājam ieskatu LG sagatavotajā ģimenes dāvanu TOP

Tēvam:

LG 55LX9500 3D televizors

2010.gads bijis 3D tehnoloģijas attīstības gads. Tāpēc nav šaubu, ka tieši jauns FULL LED 3D televizors LG LX9500 būtu labākā dāvanas izvēle tētim. Bez 3D šim televizoram ir vēl virkne funkciju, kas piedāvā neierobežotas izklaides iespējas. Tas aprīkots gan ar LG Infinite Sound, kas papildina TV skatīšanos ar telpisku skaņu. Vēl tam ir bezvadu sinhronizēšanas funkcija, kas ļauj baudīt multivides bibliotēkas saturu, nemainot mājas iekārtojumu. NetCast™ piekļuve interneta izklaides iespējām un bezvadu interneta adapteris ļauj baudīt arī pasaules lielāko interneta satura nodrošinātāju piedāvājumu.

Mammai:

LG F1222NDR veļas mašīna

Kāpēc gan mammai neatvieglot mājas soli ar jaunu veļas mazgājamo mašīnu? LG F1222NDR veļas mazgājamā mašīna ar Direct Drive, kurai motors ir tieši piestiprināts pie piedziņas, ļaujot samazināt vibrācijas, enerģijas patēriņu un trokšņa līmeni.

Brālim:

LG E2350 monitors

LED tehnoloģijas sniedz iespēju baudīt neticami dzidru un spilgtu attēlu ar SUPER+ izšķirtspēju. LG LED LCD E50 sērijas monitors ļaus izmantot datora piedāvātās iespējas, rādot pārsteidzoši spilgtus un dzīvus attēlus. Turklāt LG E50 sērijas monitori nodrošina arī elektroenerģijas ietaupīšanu līdz pat 45%, kā arī optimālu datorlietošanas vidi – tiem ir divvirzienu statīvs, ko var izmantot diviem displejiem kopā ar klēpjdatoru, kā arī pakotne Smart+, kurā iekļauta funkcija Dual Web.

Māsai:

Optimus One (P500) Android telefons

Būt pastāvīgā saziņā ar draugiem, izmantojot sociālo tīklu piedāvātās iespējas, ļaus viedtālrunis LG OPTIMUS ONE . Tālrunis darbojas uz Android 2.2 (Froyo) operētājsistēmas un nodrošina vislabākās viedtālruņa iespējas. Visā pasaulē jau ir vairāk nekā 1 miljons LG OPTIMUS ONE (P500) lietotāju, un tā popularitāte rāda, ka šis tālrunis nevar būt kļūdaina izvēle.

Vecmāmiņai:

LG V-K9001HTM putekļu sūcējs

LG putekļu sūcēji radīti, lai padarītu putekļu sūkšanu par patīkamu, nevis apnicīgu nodarbi. Ērts putekļu sūcējs, kam nav nepieciešama putekļu maisiņu maiņa, būs laba izvēle vecmāmiņas dāvanai. Kura gan nepriecātos par ergonomisku putekļu sūcēju? LG V-K9001HTM būs perfekts risinājums.

Vectēvam:

Ko gan uzdāvināt vectēvam? Noteikti kādu siltu džemperi vai čības, lai viņš ģimenes lokā var izbaudīt visas tās priekšrocības, ko sniedz jaunie LG produkti.