LG Electronics paplašina savu televizoru tīkla iespējas

LG Electronics (LG) paziņo par funkcijas NetCast™ Entertainment iespēju paplašināšanu.

NetCast logo

Funkcija NetCast™ Entertainment jau ir pieejama jaunākajos LG televizoru modeļos un ļauj piekļūt populāriem interneta pakalpojumiem. Tādā veidā iecienītās interneta vietnes iespējams pārlūkot ar tālvadības pulti, ērti sēžot dīvānā. Līdz šim pateicoties NetCast™ Entertainment lietotāji varēja skatīties YouTube videostraumējumu, Accuweather noskaidrot laika prognozi un pārskatīt fotoattēlus ar Picasa.

Magic Motion pults

Savukārt novembrī ir pieejama funkcijas NetCast™ Entertainment automātiska atjaunošana, tādējādi paplašinot iespējas ar tādiem jauniem resursiem kā Accedo (spēles), vTuner (interneta radio), kā arī populārajiem sociālajiem tīkliem Facebook un Twitter.

Funkcija NetCast™ Entertainment pieejama LG LCD un LED televizoru sērijās LG LX9500, LG LE8500, LG LX6500, LG LE7500, LG LE5500 (19”, 22”, 26”), LG LD750, LG LD650, kā arī plazmas televizoru sērijā LG PK950. Atvieglojot navigāciju daudzveidīgajā interneta saturā, LG televizoru komplektā ietilpst arī tālvadības pults Magic Motion. Šī pults darbojas līdzīgi kā datorpeles kursors, paātrinot un vienkāršojot navigāciju. Tai ir intuitīvi saprotams interfeiss – iespēja ērti uzmeklēt vajadzīgo saturu, vienkārši pavēršot pulti pret ekrānā pieejamo opciju sarakstu un nospiežot pogu OK.