LG Electronics viedtālruņa LG Optimus One pārdošanas apjomi pasaulē pārsniedz jau 1 miljonu vienību

LG Electronics (LG) Optimus One (P500) globālie pārdošanas apjomi 40 dienu laikā sasnieguši jau vienu miljonu vienību. Tādējādi LG Optimus One (P500) kļuvis par labāk pārdoto viedtālruni uzņēmuma vēsturē un paredzams, ka pasaulē kopā varētu tikt pārdoti pat 10 miljoni šo viedtālruņu.

Optimus One (P500) Android telefons

LG Optimus One (P500) darbojas ar Android 2.2 “Froyo” operētājsistēmu un ir optimizēts Google Mobile pakalpojumu saņemšanai. Tāpēc tā būs lieliska izvēle tiem, kuri vēlas iegādāties savu pirmo viedtālruni, meklējot augstas veiktspējas un noderīgu lietojumprogrammu izvēli par samērīgu cenu.

“Daudzpusīgais un jaudīgais LG Optimus One radīts, lai nodrošinātu vieglu pāreju uz viedtālruņu pasauli, un tā pārdošanas apjomi tikai apliecina lietotāju vēlmi paplašināt mobilās komunikācijas pieredzi,” uzsver LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Jong-seoks Pārks (Jong-seok Park).

Optimus One ir viens no pirmajiem viedtālruņiem ar Google jaunāko operētājsistēmu un nodrošina pat trīsreiz ātrāku interneta pārlūkošanu, tīmekļa lapu ielādi, kā arī vairāku uzdevumu veikšanu vienlaicīgi. Tāpat Optimus One ir integrēts unikāls LG lietotāja interfeiss, kā arī kamera ar seju atpazīšanas funkciju, turklāt tas var lepoties ar 3,2 collas platu HVGA ekrānu un ilgnoturīgu 1500 mAh jaudas akumulatoru.

No šīs nedēļas Optimus One (P500) ir pieejams arī Latvijā. Iegādājoties Optimus One (P500) viedtālruni LMT, Tele2 operatoru un Elkor veikalos dāvanā ikviens saņems Optimus One (P500) turētāju automašīnai.