Jaunais LG-P500 viedtālrunis

LG Electronics (LG) viedtālrunis Optimus One (LG-P500), kas darbojas ar Android platformas jaunāko versiju Android 2.2 (Froyo) un ir pielāgots Google Mobile pakalpojumu izmantošanai, tirdzniecības vietās Latvijā būs pieejams novembra vidū.

Optimus One (P500) Android telefons

LG-P500 ar Android 2.2, Froyo nodrošina divas līdz trīs reizes ātrāku un efektīvāku interneta pārlūkošanu, tīmekļa lapu ielādi, lietojumprogrammu uzniri, kā arī vairāku uzdevumu vienlaicīgu izpildi.

Turklāt šī ierīce ir vienkārši sinhronizējama ar Outlook kalendāru, vienlaikus izmantojot arī portatīvos Wi-Fi tīklus atsevišķa 3G savienojuma koplietošanai. Tāpat LG-P500 ir optimāli pielāgots populārajiem Google Mobile pakalpojumiem, tostarp Google Voice Search™, Google Voice Actions™, Google Goggles™, Google Shopper™ un Google Maps™ ar navigāciju, kā arī nodrošina piekļuvi vairāk nekā 80 000 lietojumprogrammām ar Android Market.

LG-P500 veidots tā, lai nodrošinātu ērtu piekļuvi vajadzīgajai informācijai un lietojumprogrammām. Tāpat LG P500 var lepoties ar interfeisu, kas sevī ietver arī ekskluzīvo LG App Advisor (LG lietojumprogrammu konsultantu – ik pēc divām nedēļām tas ieteiks 10 augsti novērtētas lietojumprogrammas).