LG Electronics plāno iesaistīties ūdens apstrādes jomā

Lai palīdzētu novērst pasaules mēroga ūdens apgādes problēmas un veidotu videi draudzīgu un ilgtspējīgu uzņēmējdarbību, viens no globāla mēroga līderiem un tehnoloģiju novatoriem LG Electronics (LG) iecerējis izvērst darbību arī ūdens apstrādes tirgū. Nākamo 10 gadu laikā LG plāno ieguldīt vairāk nekā 400 miljonus ASV dolāru ar mērķi līdz 2020. gadam gūt ieņēmumus 7 miljardu ASV dolāru apjomā un šajā laika posmā iekarot pozīcijas arī globālo ūdens apstrādes uzņēmumu pirmajā desmitniekā.

“Ūdens ietekmē svarīgākos mūsu dzīves aspektus, tomēr gandrīz miljardam cilvēku visā pasaulē vēl joprojām nav pieejams tīrs dzeramais ūdens, tāpat kā vairāk nekā 2,5 miljardiem iedzīvotāju nav pieejami pamata sanitārie apstākļi,” sacīja LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee). “Tāpēc LG cer, ka spēs veikt nelielu, bet nozīmīgu ieguldījumu, lai mazinātu šo pasaules mēroga problēmu, meklējot risinājumus jaunās tehnoloģijās.”

LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee)

LG Electronics Home Appliance Company prezidents un izpilddirektors Jangs Ha Lī (Young-ha Lee)

Lielākā investīciju daļa tiks novirzīta atbilstošas tehnikas iegādei, kā arī pētījumiem un produktu attīstībai šajā jomā. LG pētījumu un produktu attīstības pamatā būs uzlabotas membrānas filtrācijas sistēmas izstrāde, jo tieši šī sistēma ir ūdens apstrādes risinājumu pamatā. Lai sasniegtu izvirzītos mērķus, uzņēmums izmantos arī dažādu veidu partnersadarbību.

LG sāks darbu ar rūpniecisko ūdeņu apstrādi, paplašinot darbību un aptverot arī notekdūdeņu un dzeramā ūdens apstrādi. Visbeidzot, uzņēmums plāno iesaistīties ūdens apgādes un apstrādes jomā, kā arī veikt ekspluatāciju un apkopi municipālajā sektorā.

“Pasaules mēroga ūdens trūkums nebeigsies pats no sevis, tāpēc ir svarīga cieša valstu valdību, iedzīvotāju un arī uzņēmumu sadarbība,” sacīja J.H. Lī. “Ūdens bizness ik gadu palielinās par 15%, tāpēc uzņēmumi tiecas meklēt inovatīvus risinājumus, bet domāju, ka, papildus biznesa ieguvumiem šī jautājuma risināšanā, mūsu priekšrocība būs pieredze un apņemšanās rast ilgtspējīgus risinājumus.”