LG Electronics paziņo par jaunu viedtālruņu sēriju – veidota uz pasaulē progresīvākā mobilā procesora nvidia tegra bāzes

LG Electronics (LG) paziņojis, ka jau šī gada nogalē iepazīstinās ar jaudīgu viedtālruņu sēriju, kurā izmantots otrās paaudzes NVIDIA® Tegra™ mobilais procesors Tegra 2. Jāuzsver, ka tas ietver pasaulē pirmo divkodolu centrālo procesoru, kas ar ievērojami uzlabos spēju veikt pat sarežģītākos uzdevumus.

Integrējot Tegra 2 LG viedtālruņos, tiem tiks nodrošinātas bezprecedenta jaudas, ātruma un grafikas iespējas. Turklāt šie tālruņi ar šo procesoru būs iekļauti arī jaunajā LG Optimus sērijā. Tegra 2 ir pirmais mobilais divkodolu centrālais procesors, kā arī – tas ir arī vienīgais īpaši zemas jaudas NVIDIA GeForce® GPU un pirmais 1080 p HD mobilais videoprocesors.

Pilnībā izmantojot priekšrocības, ko sniedz divi jaudīgie 1 GHz procesori, tā sadalot Tegra 2 darba slodzi, iespējams līdz pat divām reizēm uzlabot tīmekļa pārlūkošanas ātrumu un līdz pat piecām reizēm — spēļu ātruma veiktspēju (salīdzinājumā ar vienkodola procesoriem, kas darbojas ar 1 GHz). Savukārt NVIDIA vadošais līmenis grafikas jomā nodrošina arī nevainojamu 1080 p HD video atskaņošanu, kā arī ievērojamu 3D funkcionalitāti.

“LG apņēmies Optimus sērijas produktus veidot par ātruma un grafiskās veiktspējas nozares flagmaņiem,” sacīja LG Mobile Communications Company mārketinga stratēģijas grupas viceprezidents Čangs Ma (Chang Ma). “Tāpēc izvēlējāmies NVIDIA kā līderi un jaunas pieredzes radītāju vizuālo datorsistēmu jomā.”

“Tā kā LG ir viens no pasaulē populārākajiem zīmoliem, LG Optimus sērija ir tikai nākamais apliecinājums spējai nodrošināt atšķirīgu turbouzlādes multivides pieredzi,” sacīja Fils Karmaks (Phil Carmack), NVIDIA mobilo tālruņu uzņēmējdarbības vecākais viceprezidents.