LG pārsteidz Berlīni ar 3D sienas projekciju IFA 2010 izstādes ietvaros

Pasaules vadošās patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādes IFA ietvaros kompānija LG Electronics pārsteidza ar īpašu 3D sienas projekciju, kas tika demonstrēta vienā no Austrumu Berlīnes kultūras centriem – Kulturbrauerē.

Īpašā instalācija tika rīkota, iepazīstinot ar jauno LG Optimus One viedtālruni. Turklāt šova noslēgumā skatītājiem bija iespēja kļūt par daļu no mākslas darba – nofotogrāfējoties ar LG piedāvātajiem tālruņiem, savu attēlu jau pēc īsa brīža varēja ieraudzīt uz lielā ekrāna.

LG Optimus One ir viens no jaunās LG Optimus sērijas viedtālruņiem, kas tirdzniecībā Eiropā būs pieejams jau šomēnes. LG Optimus One sevī apvieno jaunākās mobilās iespējas ar Google™, kā arī visas tās priekšrocības, ko sniedz bezgalīga savienojamība.

“IFA kā viena no pasaules vadošajām patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādēm ir labākā vieta, lai iepazīstinātu pasauli ar mūsu jaunāko sniegumu – LG Optimus One,” norāda LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors Dr. Skots Āns (Scott Ahn). “Ar iespaidīgo 3D šovu esam atklājuši LG jaunās Optimus sērijas tālruņu spilgtākās iezīmes un priekšrocības.”