LG jaunumi sadzīves tehnikas jomā 2010.gada IFA izstādē

LG Electronics (LG) šonedēļ Berlīnes IFA laikā prezentēs savus jaunākos tehnoloģiju sasniegumus arī sadzīves tehnikas jomā – Inverter Direct Drive, Linear Compressor, Lightwave Technology un KOMPRESSOR Technology. LG IFA šova laikā demonstrēs arī citus jaunākos sadzīves tehnikas izstrādājumus, kas vērsti uz cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanu, padarot to zaļāku, veselīgāku un ērtāku.

LG pirmo reizi IFA laikā piedāvās dažādus jaunus sadzīves tehnikas izstrādājumus Eiropas tirgum. Piemēram, LG jaunā veļas mazgājamā mašīna ļauj vēl efektīvāk iztīrīt jebkura veida audumu, – bet jaunais ledusskapis ļauj ēdienu ilgāk uzglabāt svaigu. Savukārt revolucionārā nozarē pirmā plīts ar Solar Combi, ļauj pagatavot gardākas un veselīgākas maltītes. Izņēmums nav arī jaunais putekļsūcējs, kas uzsūc jebkura veida netīrumus uz grīdas.

LG jauno produktu klāsts IFA 2010 laikā:

Ledusskapis: kā svaigo produktu tirdziņš jūsu mājās

Jaunāko LG ledusskapju līniju raksturo inovatīvā lineāro kompresoru tehnoloģija, kas palīdz ledusskapja saldētavas temperatūru uzturēt vienmērīgu, lai pārtikas prduktus uzturētu svaigus ilgāk. Jauno ledusskapju ietilpība ir 385 litri un tie ar saldētavu apakšā patērē par 28% mazāk enerģijas nekā standarta A+ klases ledusskapji. Turklāt LG šiem produktiem piedāvās 10 gadu garantiju.

LG veļas mazgājamās mašīnas ar 6 Motion unikālo tehnoloģiju

Veļas mazgājamās mašīnas

LG jaunākās veļas mazgājamās mašīnas ir aprīkotas ar unikālu, jaunākās paaudzes Inverter Direct Drive un 6 Motion tehnoloģiju. Tās ir ietilpīgākas – līdz pat 11 kg un ar samazinātu trokšņa līmeni (līdz tikai 54dB) un enerģijas patēriņu (par 30% salīdzinājumā ar standarta A-klases veļas mazgājamām mašīnām). Turklāt Inverter Direct Drive tehnoloģijai tiks piedāvāta 10 gadu garantija, apliecinot augsto kvalitāti.

Savukārt jaunā un unikālā LG 6 Motion tehnoloģija ar kontrolētu apgriezienu ātrumu, precīzajām kustībām un iekšējās tvertnes kustībām pa labi un kreisi nodrošina apgriezienu variāciju, kas optimizēts dažāda veida audumiem, samazina arī veļas pulvera patēriņu, salīdzinot ar parastajiem modeļiem. Tāpat jaunā tehnoloģija ļauj mazgājamam līdzeklim iesūkties audumos daudz vienmērīgāk, tādā veidā pasargājot drēbes no saraušanās un savelšanās.

Virtuves iekārtas ar LG revolucionāro Solar Combi

Šogad LG piedāvā Solar Combi – pasaulē pirmo plīti ar kokogļu sildītāju un T-stabilizatoru. Kokogles kā siltuma avots ļauj pagatavot ēdienu daudz dabiskāk un veselīgāk. Jāpiemin, ka Solar Combi ļauj samazināt elektrības rēķinu par 30% salīdzinājumā ar parastajām virtuves plītīm. Turklāt jaunās tehnoloģijas ļauj samazināt ēdiena pagatavošanas laiku.

Putekļsūcēji: nost ar putekļiem un netīrumiem

IFA šovā LG prezentē arī jaunāko sniegumu putekļsūcēju kategorijā. LG ir izstrādājis unikālu kompresora tehnoloģiju, piedāvājot inteliģentus robottehnikas putekļsūcējus. Pirmā motorizētā putekļu kompresēšanas sistēma KOMPRESSOR Elite palīdz efektīvi samazināt putekļu daļiņas, tādā veidā radot tīrāku un veselīgāku mājas vidi.

LG nepārspējamais putekļsūcējs-robots Hom-Bot ļauj iztīrīt grīdu bez mazākās piepūles. Kombinācijā ar kameru, ultraskaņas un infrasarkanajiem sensoriem putekļsūcējs-robots atradīs putekļus un netīrumus pat dziļākajos istabas stūros.

Trauku mazgājamās mašīnas ar TrueSteam Technology

LG šogad prezentē arī jaunākos tehnoloģiju sasniegumus trauku mazgājamām mašīnām, proti, Inverter Direct Drive un TrueSteam. Jaunās trauku mazgājamās mašīnas izmazgā traukus ļoti efektīvi, liekot aizmirst par tādu lietu kā trauku skalošana pirms ievietošanas mazgājamā mašīnā. Ar jauno un advancēto LG TrueSteam tehnoloģiju un trīs veida strūklu cikliem – Steam Power, Steam Gentle and Steam Dual Intensity – trauki pēc mazgāšanas ir perfekti tīri un spīdoši. Savukārt LG inovatīvais Inverter Direct Drive samazina enerģijas un ūdens patēriņu. Arī ierīces trokšņu līmenis ir tikai 38dBA. Jaunajam Inverter Direct Drive motoram būs 10 gadu garantija.