LG Electronics sper soli jauna mājas izklaides laikmeta virzienā

LG Electronics (LG) šī gada patērētāju elektronikas un sadzīves tehnikas izstādes IFA ietvaros iepazīstinājis ar jaunākajiem sasniegumiem mobilo un mājas tehnoloģiju ierīču konverģences jomā. Inovatīvās tehnoloģijas drīzumā gaidāmajā LG Optimus 7 (E900) viedtālrunī, kā arī citās DLNA* saderīgajās ierīcēs, ar vienu pirksta pieskārienu sniedz iespēju koplietot multivides failus.

Optimus 7 (E900) Windows Mobile telefons

Šī unikālā multivides koplietošanas tehnoloģija, kas ar vienkāršu pirksta pieskārienu sniedz iespēju izmantot tālruņa saturu visās populārākajās digitālajās platformās, būs pieejama LG Optimus 7 telefonos. Šī funkcija ļauj sūtīt failus tieši no tālruņa multivides galerijām, nemainot lietojumprogrammu. Tālrunis automātiski parādīs arī saderīgās ierīces tajā pašā Wi-Fi zonā un ļaus lietotājiem “pārvirzīt” multivides failus uz otru ierīci. Tāpat ar bezvadu savienojumu iespējams pārsūtīt tālrunī saglabātos multivides failus uz TV vai mājas kinozāles sistēmu, piemēram, 720 p HD video, augstas izšķirtspējas fotoattēlus, kā arī augstas kvalitātes mūzikas failus.

“Šī inovatīvā funkcija ir LG atbilde augošajam pieprasījumam pēc tehnoloģijām, kas nodrošina multivides satura koplietošanu dažādās elektroniskajās ierīcēs,” sacīja LG Electronics Inc. mobilo tālruņu izpētes un attīstības centra viceprezidents Seong-jins Pārks (Seong-jin Park). “LG Optimus 7 viedtālruņi iezīmēs soli pretī daudzpusīgai mājas izklaidei.”

Optimus 7 (E900) Windows Mobile telefons

Šī multivides failu koplietošanas tehnoloģija tiks iekļauta LG Optimus 7 viedtālruņos un paredzams, ka DLNA noteiks jaunu mājas izklaides standartu.

* Šī funkcija darbosies tikai produktos, kas atbalsta DNLA DMR (Digital Living Network Alliance Digital Media Renderer)