LG SMART TV paplašina televīzijas skatīšanās iespēju robežas

Šī gada IFA izstādē Berlīnē LG Electronics (LG) atklāj jauno un aizraujošo SMART TV kolekciju, kurā ietilpst ārkārtīgi viegli un ērti lietojami TV produkti ar interneta savienojamību. Ar vienkāršo mājas paneli (Home Dashboard), intuitīvo lietotāja interfeisu un plašo TV aplikāciju klāstu LG parāda, cik ērts var būt SMART TV.

LG SMART TV kolekcijas ietvaros IFA izstādē tiek izceltas četras vērtības: viegli lietot, jautrība, kā arī vairāk un labāk. LG lietošanas ērtumu panāk ar vienkāršo Home Dashboard, kas ļauj skatītājiem lietot dažādas aplikācijas un piekļūt plašam saturam uz viena ekrāna. Tāpat kā interneta portāls, Home Dashboard palīdz skatītājiem uzreiz izvēlēties savu iecienītāko saturu bez neskaitāmu mājaslapu skatīšanas.

IFA apmeklētājiem būs iespēja pārliecināties par Magic Motion tālvadības pults priekšrocībām, tādējādi izvēloties veikt nepieciešamās darbības ekrānā ar vienu pogu. Liekot uzsvaru uz dzīvesstilu orientētu saturu, LG SMART TV ļauj ienest izklaidi reālajā dzīvē ar televīzijas aplikāciju palīdzību. Lietojot Magic Motion tālvadības pulti, iespējams izkrāsot krāsojamās grāmatas aplikācijas lapas vai iemācīties pirmās palīdzības pamatus caur simulētām trauksmes situācijām. Izmantojot jogas aplikāciju, iespējams doties relaksējošā pasaulē.

Mediju saite (Media Link) ļauj LG SMART TV ievietot vēl vairāk satura. Bez tūlītējas pieejas tiešsaistes video un attēliem, lietotāji var ērti un vienkārši augšuplādēt pašu radītos failus savā LG SMART TV. Iziešana no mājas ar viedtelefonu kabatā vairs nenozīmē iecienītāko televīzijas programmu izlaišanu, jo saturs var tikt pārraidīts, izmantojot bezvadu tehnoloģijas. Savienojot LG SMART TV ar iPad, personālo datoru, mūzikas atskaņotāju vai mājas kinozāles sistēmām, LG paplašina izklaides iespējas jebkurā dzīves situācijā.

LG izstrādātās tehnoloģijas ļauj novērtēt, ka televizors var kļūt labāks ar ātrajām saitēm uz populārāko saturu, izmantojot YouTube, Maxdome, Orange un MLB. Attīstot bezgalīgas tiešsaistes satura lietošanas iespējas, LG plāno sadarboties ar vēl vairāk galveno saturu piedāvātājiem, lai saviem klientiem spētu nodrošinātu arvien vairāk izklaides iespēju.

“Iepazīstinot pasauli ar SMART TV, LG spēj piedāvāt pilnīgus mājas izklaides risinājumus, nodrošinot skatītājiem iespēju baudīt praktiski jebkuru digitālu saturu uz jaunākās ierīces,” saka LG Home Entertainment Company prezidents un izpilddirektors Saimons Kangs (Simon Kang). “LG SMART TV pieejams viss, kas vajadzīgs cilvēkiem, kuri paši vēlas izvēlēties, kā un kur gūt izklaidi maksimāli ērti un vienkārši.”

LG ar jaunākajām tehnoloģijām aprīkoto un maksimāli ērto SMART TV tirgū piedāvās no 2011. gada sākumā.