LG iedzīvina mūsdienu tehnoloģijas izstādē IFA

LG Electronics (LG) izstādē IFA, kas norisināsies Berlīnē, prezentēs savus jaunākos specializētos produktus uzņēmējdarbībai, kas ir īpaši piemēroti viesnīcām, skolām un birojiem, kā arī īpaši augstas izšķirtspējas Full HD LED monitorus un 3D spēļu monitorus.

LG E2310 monitors

Apmeklētājiem būs iespēja izbaudīt LG satriecošo SUPER+ izšķirtspēju — augstas izšķirtspējas tehnoloģiju, kas nodrošina satriecoši reālistisku attēlu pilnā HD izšķirtspējā, vienlaikus uzlabojot SD saturu uz HD. Turklāt LG iepazīstinās arī jauno 3D spēļu monitoru W63D, kas ļauj izbaudīt 3D attēlus ar pilnu izšķirtspēju.

“Mēs ar patiesu sajūsmu atkal demonstrējam savus produktus šī gada IFA,” norāda Sūns Kvons (Soon Kwon), LG Electronics Business Solutions Company prezidents un izpilddirektors. “Apmeklētāji būs pārsteigti par to, cik tālu šajā biznesā ir ienācis LG, kā arī par mūsu spējām izveidot radošus un pieejamus risinājumus dažām no mūsdienu sarežģītākajām problēmām.”

E10 monitori ir izcila atbilde uzņēmējdarbības klientiem, kuri meklē ekoloģiski draudzīgus un rentablus risinājumus. E10 daudz efektīvāk nekā iepriekšējās CCFL aizmugurgaismojuma ekrānu paaudzes samazina enerģijas patēriņu par apmēram 40 % (no aptuveni 42 W līdz 23 W). Turklāt tā intuitīvā vadība, skaidrais attēls un mega dinamiskā kontrasta attiecība (5 000 000:1) palīdz to padarīt par daudz efektīvāku darba instrumentu.

LG iepazīstinās arī ar saviem jaunākajiem IPS monitoriem, kas veiksmīgi apvieno attēla kvalitāti un zemu strāvas patēriņu. Pateicoties IPS un LED apvienojumam, LG IPS1 un IPS6 monitori ir izstrādāti, lai mazinātu acu nogurumu un jebkurā skata leņķī nodrošinātu konsekventas krāsas un spilgtumu.

LG IPS236 IPS monitors

LG W63D 3D spēļu monitors nodrošina vēl aizraujošāku 3D pieredzi, vairāk nekā divas reizes palielinot parasto HD monitoru izšķirtspēju. Pateicoties ārkārtīgi augstajai attēlu kvalitātei, arī ilgāka skatīšanās nerada diskomfortu.

LG SUPER+ izšķirtspējas tehnoloģija LED monitoriem

LG E2380 LED monitors

IFA būs apskatāms arī LG LED monitoru klāsts: E50VR, E60 un E80. Pateicoties augstajai kontrasta attiecībai (5 000 000:1) un LG SUPER+ izšķirtspējas tehnoloģijai, kas nodrošina reālistisku HD attēlu, vienlaikus SD saturu paceļot līdz HD līmenim, E50VR un E80 monitori nodrošina ārkārtīgi precīzus un dzīvus attēlus. LG SUPER+ izšķirtspējas noslēpums ir IC (Image Clear — skaidrs attēls) mehānisma mikroshēma, kas izmanto ar Full HD saderīgu atsevišķa kadra algoritmu, lai novērstu kadra aizkavi bez jebkādas ārējas atmiņas vai programmatūras nepieciešamības.