Jaunākie mājas izklaides šedevri no LG 2010. gada IFA izstādē

Šī gada IFA izstādē Berlīnē LG Electronics (LG) izrāda aizraujošu, inovācijām un savienojamības iespējām bagātu mājas izklaides produktu spektru.

LG stends, kuru iekļauj no 131 ekrāna veidota masīva siena, piedāvā apmeklētājiem izbaudīt neatkārtojamā INFINIA dizaina un jaunāko tehnoloģiju pasauli.

LG piedāvā arī pasaulē plānāko FULL LED televizoru pasaulē LEX8 ar NANO gaisu tehnoloģiju. Lai izstādes apmeklētājiem parādītu, cik reālas var būt TV krāsas, uz LEX8 tiks pārraidītas dažādu sporta veidu īsfilmas, ieskaitot vindsērfingu un slēpošanu.

LG IFA 2011, Nano Full LED

Tieši blakus LEX8 var iepazīties ar LG FULL LED 3D TV klāstu, kas ir galvenā arvien pieaugošās LG 3D produktu kolekcijas sastāvdaļa. Pa kreisi atrodas LEX9 ar plašu 72 collu ekrānu, kas šobrīd ir lielākais tirgū pieejamais LED LCD televizors.

LG IFA 2011, 3D TV

Sekojot pieaugošajai tendencei pēc lielākiem, visaptverošākiem TV komplektiem, LG IFA stendā ir izveidojis 180 collu 3D Multi Vision ekrānu. Tā plašums skatītājiem ļauj pilnībā iekļauties redzamajā 3D pasaulē.

Skatam mājas izklaides nākotnē, LG izstāda revolucionāros OLED televizorus IFA izstādē, iekļaujot 31 collu 3D modeli, kura dziļums ir tikai 0.29cm – plānākais šāda veida modelis pasaulē.

LG IFA 2011, OLED televizors

Neapšaubāmi lielu uzmanību piesaista tehnoloģiju lēciens – LG SMART TV. LG atklāj jauno un aizraujošo SMART TV kolekciju, kurā ietilpst ārkārtīgi viegli un ērti lietojami TV produkti ar interneta savienojamību un pieeju daudzveidīgām aplikācijām.

Ikgadējā IFA izstāde norisinās Vācijas galvaspilsētā Berlīnē un ir viena no pasaules lielākajām un senākajām patērētāju elektronikas un ierīču izstādēm. Šogad izstāde notiek no 3. līdz 8. septembrim.