LG T300 – vienkāršai saziņai aktīvā dzīves ritmā

LG Electronics (LG) jau augustā Latvijā piedāvā jaunu mobilo tālruni LG T300, kas ir pievilcīgs gan no vizuālā, gan saturiskā viedokļa. Tā interfeiss pielāgots tādu populārāko sociālo tīklu kā Facebook, Myspace un Twitter ērtai lietošanai, arī atrodoties nemitīgā kustībā. Tālrunis pieejams vairākās krāsu variācijās, tai skaitā melnā, sārtā, baltā un oranžā, tādejādi pielāgojoties dažādām gaumēm.

T300 telefons

Tāpat LG T300 būs laba izvēle visiem mūzikas cienītājiem – MP3 un FM radio logrīki izvietoti ekrānā gaidstāves režīmā, lai ļautu maksimāli ātri un ērti piekļūt lietotāja iecienītajai mūzikai. Savukārt pateicoties ārējai Micro SD kartei, telefona atmiņu iespējams palielināt līdz 4GB.

Lietotāju ērtībai LG T300 atbalsta gan 3×4 (portreta), gan QWERTY papildtastatūru. Pilnā QWERTY tastatūra novērš pareizrakstības kļūdas, kā arī atvieglo un paātrina īsziņu rakstīšanu, uzlabojot sociālo tīklu un tūlītējas ziņapmaiņas funkciju lietošanu.

Vērts atzīmēt, ka visas minētās tehnoloģiju novitātes ietilpst tikai 89 gramus vieglā, vizuāli pievilcīgā tālrunī. Savukārt LG T300 kompaktais dizains (95,8×50,5×11,9 mm) un 2,4 collu skārienjūtīgais LCD ekrāns atvieglo īsziņu rakstīšanu ar vienu roku.