LG Optimus GT540 – īpaša diznaina viedtālrunis

Jaunais LG GT540 viedtālrunis jau paguvis izpelnīties ievērojamu mediju un publikas uzmanību kā radikāli atšķirīgs viedtālruņa koncepts lietošanas ērtuma un dizaina ziņā.

Optimus (GT540) Android telefons

Pierasti smagnējo, vīrišķīgo viedtālruņu vietā LG piedāvā neierasti elegantu, pievilcīgu un kompaktu, ar 3 collu skārienjūtīgo ekrānu aprīkotu Android viedtālruni. Galvenais nosacījums, izstrādājot viedtālruņa konceptu, bijis jaunāko modes tendenču apvienojums ar ikdienā praktiski un ērti pielietojamām īpašībām. Tālruņa konceptu realitātē pārvērta LG dizaina komanda, kura izstrādājusi arī apbalvoto LG Viewty tālruni, kas pārdots vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru visā pasaulē.

GT540 augstās modes iedvesmotais dizains ar unikālu izliekumu ir īpaši pielāgots gan dāmu, gan kungu gaumei pēc krāsām un aizmugurējā paneļa 3D raksta. Sākotnēji dizaineri izstrādājuši tālruņa konceptus 10 dažādās krāsās ar 10 dažādiem aizmugurējā paneļa 3D rakstiem. Balstoties uz aptauju, kas veikta 14 valstīs, tālrunis izstrādāts un oriģinālajā versijā ir pieejams baltā, melnā, sudraba un rozā krāsā.

Papildus unikālajam dizainam pārliecinošākai un ērtākai lietošanai tālrunis aprīkots ar rezistīvo skārienjūtīgo ekrānu, kas reaģē pat uz visvieglākajiem pieskārieniem. Tāpat ar Android 2.1 operētājsistēmu aprīkotajā tālrunī pieejamas neierobežotas multivides iespējas un sociālās tīklošans pārvaldības funkcija.
LG GT540 ar tā īpaši izstrādāto dizainu, kvalitāti un tehnoloģijām ir ideāli piemērots pirmā viedtālruņa izvēlei, mainot līdz šim esošos vispārējos priekšstatus par viedtālruņiem.