LG Electronics piedāvā jaunos plazmas televizorus LG PJ350 un LG PJ550

LG Electronics (LG) piedāvā labākās LG dizaina, tehnoloģiju un izklaides iespējas ar jaunajiem LG PJ550 un LG PJ350 plazmas televizoru modeļiem.

LG 50PJ550 plazmas televizors

LG ir pilnīgi pārstrādājis savu 2010. gada plazmas TV līniju, izveidojot tik slaidus un vieglus plazmas televizorus kā vēl nekad agrāk. Šajā plazmas sērijā ir ietvertas jaunas konstrukcijas, piemēram, LG PJ550 un LG PJ350 Razor Frame un speciālo Protective Skin stikls, ar kura palīdzību, sašaurinot attālumu starp stikla filtru un moduli, tiek ievērojami uzlabota attēla skaidrība.

600 Hz Sub-Field Driving uzlabo kustīgā attēla reakcijas laiku, izmantojot vadības procesu, ar kura palīdzību katrā kadrā tiek iekļauti 10 pakārtoti lauki, nodrošinot lietotājiem skaidrāku attēlu. LG ekskluzīvais Dual XD Engine uzlabo standarta izšķirtspējas saturu līdz gandrīz vai tādam kvalitātes līmenim, kas TV skatītājiem ļauj izbaudīt uzlabotu attēla kvalitāti.

LG 50PJ350 plazmas televizors

Gan LG PJ550, gan LG PJ350 modeļiem ir iebūvēts USB 2.0, lai nodrošinātu papildu satura lietošanas iespējas, un Intelligent Sensor tehnoloģija, kas automātiski kalibrē un optimizē spilgtumu, kontrastu, baltā balansu un krāsu, ņemot vērā apgaismojuma spilgtumu un krāsas temperatūru telpā un tādējādi ietaupot enerģiju.

Funkcija Clear Voice II pielāgo skaļuma iestatījumus, izmantojot 12 atšķirīgus balss tālummaiņas līmeņus, tomēr nemazinot citu apkārtējo skaņu uztveri un palīdzot darbības laikā nepalaist garām nevienu dialoga vārdu. Savukārt AV Mode II iekļauj trīs AV režīmus atkarībā no pārraides satura (kino, sporta vai spēļu), ko var viegli iestatīt ar tālvadības pults palīdzību.