Mobilais tālrunis LG GT400 – elitāra saziņa par demokrātisku cenu

LG Electronics jau šomēnes interesentiem Latvijā piedāvā jaunu mobilo tālruni LG GT400. Šis mobilais tālrunis ir izcili piemērots tiem, kuri dod priekšroku kvalitātei par pieņemamu cenu.

GT400 telefons

LG GT400 mūsdienīgs dizains apvienots ar jaunākajiem tehnoloģiju sasniegumiem, tāpēc šajā tālrunī nodrošināta nepieciešamā funkcionalitāte — no skārienekrāna līdz pat neierobežotām interneta piekļuves iespējām. Un tas viss ietverts tikai 11 mm plānā korpusā, kas sver nedaudz vairāk par 90g.

Tāpat šajā mobilajā tālrunī pieejamas daudzveidīgas izklaides iespējas, tostarp stereo FM radio, MP4/MP3 atskaņotājs, multivides atskaņotājs, kā arī vairākas spēles brīvajiem brīžiem. Vēl LG GT400 aprīkots ar 5,0 megapikseļu kameru, kam ir automātiskais fokuss attēla kvalitātes nodrošināšanai un iespēja uzņemt video. Tāpat šim tālrunim ir dokumentu skatītājs.

LG GT400 piedāvā plašas savienojamības iespējas, tostarp Web piekļuvi, ko nodrošina HSDPA. Turklāt, lai gādātu par pilnu savienojamību, šim tālrunim ir arī Bluetooth un mikro USB savienojums. Tāpat LG GT400 ir 3,0 collu TFT skārienekrāns, kas spēj atveidot līdz pat 256 000 krāsu toņiem. LG GT400 pieejams melnā, sudraba un rozā krāsā.