LG iepazīstina ar pirmo 3D monitoru – LG W2363D

LG Electronics (LG) interesentus Latvijā iepazīstina ar pirmo monitoru LG W2363D, kas saturu atveido arī 3D formātā. Šis ir trīsdimensiju attēla Full HD risinājums, kas bez saplūšanas efekta ļauj “nokļūt” ekrānā redzamo notikumu centrā.

LG W2363D 3D monitors

LG W2363D monitors ļauj izbaudīt jaunu video un spēļu kvalitātes līmeni, pateicoties Full HD risinājumam, 120 Hz kadru izvērsumam, kontrasta attiecībai 70000:1 un ātrajai matricai, kuras reakcijas laiks ir tikai 3 ms, nodrošinot nevainojamu ātrkustīgu objektu attēla atveidojuma kvalitāti. Pateicoties LG W2363D datu apstrādes ātrumam (172 Hz), ievērojami samazināts arī saplūšanas efekts, iegūstot reālistiskus un skaidrus trīsdimensiju attēlus.

LG W2363D monitora dizains ieturēts aktuālajā hi-tech stilā. Priekšējā panelī iebūvēta zila dinamiskais Tru-Light aizmugurapgaismojums, kas reaģē saspringtākajos spēles momentos un piešķir papildu akcentu ekrānā notiekošajam. Jāuzsver, ka LG W2363D monitora 3D attēla augsto kvalitāti apliecina arī 3D tehnoloģiju uzņēmuma NVIDIA sertifikāts.

Monitors LG W2363D darbojas ar NVIDIA risinājumu GeForce 3D Vision, kas paredzēts augstākās kvalitātes stereoskopisko efektu radīšanai un ietver bezvadu brilles, grafisko procesoru NVIDIA GeForce, kā arī speciālo programmatūras nodrošinājumu, lai spēles, filmas, video, fotoattēli un 3D modeļi tiktu pārveidoti pilnvērtīgā stereo 3D.