LG Electronics piedāvā jauno plazmas televizoru LG PK950

LG Electronics (LG) jau jūnijā visiem interesentiem Baltijas valstīs piedāvās iegādāties jauno LG PK950 plazmas televizoru, kurā tehnoloģiju inovācijas apvienotas ar elegantu dizainu.

LG 50PK950 plazmas televizors

LG PK950 saņēmis THX displeja sertifikāciju un pieejams 50 un 60 collu ekrānu izmēra variācijās. Tāpat LG PK950 ir 600 Hz Sub-Field Driving, aizsargājoša Skin Glass sistēma, kā arī Dual XD Engine un TruBlack filtrs, kas nodrošina izcilas kvalitātes attēlu pat gaišā telpā.

LG PK950 plazmas televizoru sērijas lepnums ir savienojamības pakete, kurā ietvertas daudzpusīgas izklaides iespējas, tostarp NetCast Entertainment Access™.

Visas NetCast ierīces iespējams integrēt arī mājas bezvadu tīklā ar USB bezvadu platjoslas adapteri. Tāpat LG PK950 atbalsta multivides, tostarp fotoattēlu (JPEG), mūzikas (MP3) un video (DivX HD), atskaņošanu no televizoram pievienotas USB ierīces.

Būtiski atzīmēt, ka LG PK950 plazmas televizors atzīts par “Labāko foto TV displeju,” saņemot 2010. gada TIPA (Technical Image Press Association) balvu.