Plašāka mobilā interneta lietošanas pieredze ar jauno LG Mini (LG GD880)

LG Electronics (LG) jau maijā Latvijā piedāvās jauno LG Mini (LG GD880) mobilo tālruni — kabatas formāta saziņas centru, kas maksimāli paplašina mobilā interneta lietošanas pieredzi.

LG Mini (GD880) telefons

Maksimāla mobilā interneta izmantošanas pieredze

Pārlūkprogramma Phantom ir ne tikai ievērojami ātrāka, bet arī pilnībā sader ar populārākajām interneta vietnēm. Tāpat, pateicoties paplašinātajai LG Mini (LG GD880) atmiņai, uzlabota dažādu uzdevumu veikšana, atbalstot vairāk nekā 10 pārlūka logu vienlaicīgu atvēršanu.

LG Mini (LG GD880) kā pirmais ar HTML 5 saderīgo iespēju tālrunis atbalsta tādus pakalpojumus kā Google Latitude, Gmail, Calendar, Google Maps un Google Buzz, turklāt – ar līdzvērtīgu funkcionalitāti un ātrumu kā darbvirsmas dators. Uzlabotā JavaScript un Flash veiktspēja nodrošina nevainojamu video atskaņošanu no tādām sociālajām vietnēm kā, piemēram, YouTube. Izmantojot navigācijas rīkus Intelligent Zoom un Touch-to-Zoom, Web lapas tiek ielādētas Mini ekrānā (LG GD880) lasīšanai optimāli pielāgotā lielumā.

Maksimāla savienojamība

LG Mini (LG GD880) ir pilnībā integrēta savienojamība ar sociālajiem tīkliem, lai nodrošinātu pastāvīgu saziņu ar draugiem tiešsaistē, kā arī vienkāršāk un ātrāk veiktu profila statusa atjaunināšanu tādās sociālajās vietnēs, kā, piemēram, Facebook un Twitter. Tāpat LG Mini (LG GD880) atbalsta arī Air Sync, kas, izmantojot bezvadu savienojumu, sinhronizē informāciju un datus datorā, internetā un tālruni. Pat, ja tālrunis kādā brīdī nav pieejams, datiem iespējams piekļūt no datora.

Maksimāla ērtība

Tiešsaistes lietojumprogrammas nodrošina ērtu piekļuvi jaunākajai informācijai un izklaidei – tālrunī instalētas BBC News un AccuWeather lietojumprogrammas, un, izmantojot LG Widget Gallery, pieejams Amazon, CNN International, The New York Times, eBay un Fox News saturs. Turklāt LG Mini ir arī tiešpasts, 5,0 megapikseļu kamera, Wi-Fi, A-GPS, FM radio un 7,2 Mb/s HDSPA.