LG Electronics un sertifikācijas speciālisti izveido pasaules līmeņa energoefektivitātes testēšanas komandu

Lai veicinātu kvalitatīvu patērētāju elektronikas preču un mājsaimniecības tehnikas energoefektivitātes testēšanu visā pasaulē, sadzīves tehnikas un mobilo tālruņu ražotājs LG Electronics Inc. (LG) parakstījis saprašanās memorandu (SM) ar trīs pasaules vadošajām sertifikācijas organizācijām.

Underwriters Laboratories Inc. (UL), Intertek un CSA International turpmāk testēs LG izstrādājumus, lai pārliecinātos, vai tie atbilst augstākajiem energoefektivitātes standartiem un valdības prasībām. Nododot savus izstrādājumus sertifikācijas organizāciju rīcībā, LG cer apliecināt savus centienus energoefektivitātes jomā.

Attēlā: (no kreisās): LG Electronics galvenais tehnoloģiju vadītājs Vū Paiks (Woo Paik), UL valdes priekšsēdētājs Kīts E. Viljams (Keith E. Williams), LG valdes priekšsēdētājs Jongs Nams (Yong Nam), Intertek Commercial & Electrical valdes priekšsēdētājs Gregs Timans (Gregg Tiemann) un CSA grupas valdes priekšsēdētājs Ašs Sahi (Ash Sahi).

Sertifikācijas speciālisti novērtēs uzņēmuma sasniegto LG Electronics Elektroenerģijas nodrošināšanas programmā (LEAP), kas galvenokārt vērsta uz konsekventiem energopatēriņa rezultātiem, kā arī energoefektivitātes uzlabošanu jau ražošanas procesā.

UL, Intertek un CSA International ir atzītas pasaules līmeņa sertifikācijas organizācijas un veic energoefektivitātes testus Ziemeļamerikā, Eiropā un Āzijā.