20. Nordea Rīgas maratons jau 23.maijā

Šī gada 23.maijā notiks jau 20.Nordea Rīgas maratons, kas ik gadu pulcē daudzus tūkstošus dalībnieku kā no Latvijas, tā arī no ārvalstīm.

Dalībai maratonā var pieteikties jebkurš interesents, izvēloties sev piemērotāko distanci – maratona distanci (42km 195 m), pusmaratona distanci (21km 097,5 m), mini maratona distanci (5 km), maratona stafeti (12km + 8km + 8,5km + 13,5km = 42km 195m), kā arī „Vienotības kilometra” distanci cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Dalībai Nordea Rīgas maratonā ir iespējams pieteikties līdz 2010.gada 19.maijam, piesakoties oficiālajā mājas lapā www.nordearigasmaratons.lv un Nordea bankas filiālēs visā Latvijā.

Savukārt jau no 10.aprīļa deviņās Latvijas lielākajās pilsētās – Valmierā, Kuldīgā, Siguldā, Ventspilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Liepājā un Tukumā – sestdienās notiek kopīgi pavasara treniņi, lai varētu sagatavoties skrējienam.

Gatavošanās procesā varētu noderēt arī sporta trenera Malkolma Balka (Malcolm Balk) ieteikumi par pareizu skriešanas tehniku.