LG paplašina F1 sponsorēšanas programmu

LG Electronics (LG) paplašinājis atbalstu Formula 1™, uzsākot sadarbību ar dzinēju piegādātāju uzņēmumu Cosworth.

LG jau ir ilgtermiņa sadarbības līgums ar Formula 1™ kā globālajam un tehnoloģiju partnerim ar ekskluzīvām tiesībām būt oficiālajam sadzīves elektronikas, mobilo telefonu un optisko iekārtu ražotājam. Taču jaunais sadarbības līgums ar Cosworth apliecina LG vēlmi iesaistīties F1™ sponsorēšanas programmā vēl plašāk.

Kļūstot par Cosworth oficiālo sadzīves elektronikas partneri, LG dzinēju ražotājam nodrošinās tādas tehnoloģijas kā, piemēram, LCD HD TV ierīces ar digitālajiem uztvērējiem, HD/DVD atskaņotājus un HD projektorus ar digitālo uztvērēju iespējām. Tomēr visplašākā sadarbība būs tieši klēpjdatoru nodrošināšanā F1™ sacensībās un Formula 1™ sabiedrības galvenajā pārvaldē Lielbritānijā.

2010. gada čempionātā Cosworth apņēmies atbalstīt četras komandas, tostarp arī dažas, kas šajā sporta veidā ir jaunpienācējas. Uzņēmums apgādā ar dzinējspēku Formula 1™ braucējus 13 pasaules čempionātos, konstruktorus 10 pasaules čempionātos, kā arī 176 Grand Prix sacensības jau 44 gadus (laikā no 1963. līdz 2006. gadam).