Dzīve sākas pēc 30

“Kad man būs 30, būšu miljonārs… vai slavenība” – nav svarīgi. Katrā ziņā, domājot par sevi 30 gadu vecumā, vairums cilvēku pieņem, ka viņu dzīve būs nokārtota. Tomēr bieži vien zīmīgais vecums pienāk pirms plānotais ir piepildīts. Bet tas nebūt nenozīmē, ka dzīve izgāzusies. Kas vieno Silvestru Stalloni, Andrea Bočelli, Maiklu Džordanu un Jēzu? Viņi visi 30 gadu vecumā vēl tikai sāka domāt par savas dzīves mērķu sasniegšanu.

1. Silvestrs Stallone līdz 30 gadu vecumam nebija guvis ievērības cienīgus panākumus savā aktiera karjerā un strādāja par kulinārijas pārdevēju un vietu ierādītāju kinoteātrī. 30 gadu slieksni Stallone pārkāpa ar vērienu – uzrakstīja slavenās filmas “Rokijs” scenāriju (turklāt izdarīja to trīs dienu laikā) un debitēja filmu industrijā ar Kinoakadēmijas balvu par labāko filmu 1977. gadā.

2. Andrea Bočelli trīsdesmit gadu vecumā bija ieguvis jurista izglītību un strādāja par advokātu. Dziedāšana Bočelli bija tikai vaļasprieks un papildus ienākumu avots. Kad Bočelli bija 34, viņa balsi izdzirdēja Pavarotti…

3. Pat visu laiku labākais basketbolists Maikls Džordans 30 gadu vecumā bija pareizās karjeras meklējumos. Savā slavas un panākumu virsotnē basketblists pēkšņi nevienam nezināmu iemeslu dēļ aizgāja no lielā basketbola.

Trīsdesmit gadi pavisam noteikti nav šķērslis jaunam dzīves sākumam – arī Jēzus tikai trīsdesmit gadu vecumā pameta namdara darbu un sāka veikt brīnumus.

Iepazīsties arī ar citām slavenībām, kuras savu dzīvi nokārtoja pēc 30!