CBS populārais raidījums „KATRAM IR SAVS STĀSTS” viesojas pie Māra Šveiduka

CBS televīzijas raidījumā “Katram ir savs stāsts”, reizi divās nedēļās kāds uz labu laimi iebaksta ar šautriņu kartē, tad tikpat nejauši izvēlas vārdu telefona grāmatā un dodas ciemos. Pagājušā gada novembrī raidījuma veidotāji par savu nākamo galamērķi izvēlējās Latvijas vēja pilsētu Liepāju.

Liepājnieks Māris Šveiduks

No gandrīz 90 000 pilsētas iedzīvotāju „Katram ir savs stāsts” veidotāji “izlozēja” un devās ciemos pie sportiskā liepājnieka Māra Šveiduka.

Raidījuma vadītājs Stīvs Hārtmens (Steve Hartman) Māri raksturo kā pievilcīgu vīrieti, ar burvīgu sievu un skaistu ģimeni. Hārtmens joko, ka no vīrieša viedokļa Mārī esot daudz īpašību, kuras var nepatikt – viņa rokas izaicina piedurkņu platumu, bet viņa muguru Hārtmens salīdzina ar Šveices alpiem. Taču Māra Šveiduka stāstā esot daudz apbrīnojama, un tas noteikti nevarot nepatikt.

Māris Šveiduks un Stīvs Hārtmens

Kad Māris Šveiduks bijis vēl mazs zēns, viņam diagnosticēts hepatīts. Slimība darījusi viņu kaulainu un vāju, un varbūt tieši tādēļ Māri tik ļoti uzrunājusi filma par varoni Herkulesu.
Iedvesmojoši un sirsnīgi!