LG GH24 optiskā iekārta – maksimāls ierakstīšanas ātrums un inovatīvas tehnoloģijas

LG Electronics (LG) piedāvā jaunu DVD optisko iekārtu GH24 Super Multi. Tā nodrošina maksimālu DVD disku ierakstīšanas ātrumu 24x, klusu atskaņošanu (Silent Play) un kļūdu novēršanas tehnoloģiju (Jamless Play) kvalitatīvai video atskaņošanai.

Optiskās iekārtas, GH24LS50

Viena no Jamless Play tehnoloģijas galvenajām priekšrocībām – tā automātiski novērš apstāšanos video atskaņošanas laikā, ja diskam atklāti defekti, piemēram, skrambas vai pirkstu nospiedumi. GH24 atrod nākamo nebojāto fragmentu un sekundes laikā “pārlec” kļūdainajiem datiem vai diska bojājumiem.

Jaunā Silent Play tehnoloģija GH24 ļauj strādāt bez lieka trokšņa, kas tai pat laikā neietekmē sistēmas funkciju veiktspēju. GH24 pārraida 2400 KB datu sekundē, skaļumam sasniedzot vien 32 decibelus, kas ir salīdzināms ar, piemēram, 30 decibelu fona troksni parastā bibliotēkā. Sevišķi nozīmīgi tas ir gadījumos, kad GH24 lieto, lai klausītos mūziku vai skatītos videofilmu.

Optiskās iekārtas, GH24LS50

Jaunā GH24 atbalsta arī jau pazīstamo SecurDiscTM tehnoloģiju, kas pret nesankcionētu piekļuvi nodrošina konfidenciālu datu aizsardzību. Šī tehnoloģija ļauj aizsargāt datus ar paroli, kā arī izveidot CD un DVD diskus ar personisku ciparparakstu, ļaujot saņēmējiem pārbaudīt to autentiskumu. Turklāt diskā saglabātas arī kontrolsummas, sniedzot iespēju pārbaudīt datu integritāti un nolasāmību, kā arī rezerves kopēšanas sistēma maksimālai drošībai failu diska bojājuma gadījumā. Ja nepieciešams, dokumentus, kas ierakstīti DVD diskos SecurDiscTM, var aizliegt kopēt PDF formātā. Lai izmantotu šīs tehnoloģijas priekšrocības, nepieciešams īpašs NeroTM programmnodrošinājums ar SecurDiscTM iespēju. Tas iekļauts tikai dažās iekārtas komplektācijās.

Papildu programmnodrošinājums GH24 ietver arī licencētu YouCamTM 1.0 versiju un Norton Internet Security 2009 TM izmēģinājuma versiju ar licenci 60 dienām, kuru laikā saņemt atjauninājumu. Programmnodrošinājumam YouCam ir interfeiss attēlu saņemšanai, filmu veidošanai un saziņai ar Web kameru, turklāt tas sniedz lietotājiem iespēju pievienot dažādus specefektus. Symantec piedāvātais Norton Internet Security nodrošina aizsardzību pret datorvīrusiem, pikšķerēšanu (datu zādzību), Trojas zirgiem un citiem datora drošības apdraudējumiem.