Jaunākie «konceptauto» Detroitas šovā

Ziemeļamerikas iespaidīgākais autošovs Detroitā ir vieta, kur pamielot acis ap auto pasaules «rītdienu», un ļaut vaļu iztēlei.

Lūk arī konceptauto, ko mediji jau nodēvējuši par ievērojamākajiem auto pasaules jaunumiem:

GMC Granite

GMC Granite

Viens no četriem ASV automašīnu zīmoliem, kas pārdzīvoja General Motors bankrotu, vislabāk pazīstams ar lielajiem un jaudīgajiem Yukon pikapiem. Taču tagad kompānija nolēmusi paplašināt klāstu ar petite piedāvājumu – nodēvējot to par automobiļa ekvivalentu pilsētas bēniņu dzīvoklim (kas aprīkots ar 1.4 litru dzinēju un sešpakāpju transmisiju).

Toyota FT-CH

Toyota FT-CH

Toyota vairākus gadus nācās smagi cīnīties, lai nonāktu pasaules auto elitē, taču to sasniedzis, uzņēmums sāka zaudēt modrību un reputācijas bruņas kļuva arvien plānākas. FT-CH ir Toyotas mēģinājums atgūt labo slavu un stāties pretī milzīgajiem finanšu zaudējumiem aizvadītajā gadā. FT-CH ir kompakts hibrīdauto, kura radīšanā dizaineru komanda iedvesmojās no agrīnajām videospēlēm, tādām kā Super Mario Brothers un Sonic Hedgehog. Turklāt ar šo auto Toyota vēlreiz apliecinājusi savus nopietnos nolūkus hibrīdtehnoloģiju attīstībā.

Hyundai Blue-Will

Hyundai Blue-Will

Šī auto koncepcija ir apliecinājums, ka turpmāk ikvienam nozīmīgam auto tirgus dalībniekam būs nopietni jādomā par plug-in vai elektrificētu modeļu attīstību. Jo tieši Hyundai ir pierādījusi, ka itin labi var iekarot nozīmīgu tirgus daļu ražojot parastās automašīnas, un gatava spert soli arī pretī nākamajam līmenim ar hibrīda sistēmu, kas nodrošina 106 jūdžu nobraukumu uz galonu.