Noskaidro pasaulē ātrāko teksta ievadītāju

14. janvārī Ņujorkā, Gothemas hallē notiek LG mobilo tālruņu pasaules kausa izcīņas lielās fināla sacensības – sīva cīņa par pasaulē ātrākā teksta ievadītāja titulu. Dalībnieki no 13 dažādām pasaules valstīm pirms tam kvalificējās, gūstot uzvaras savas valsts līgu sacensībās no 2009.gada maija līdz novembrim. Katrā komandā ir divi dalībnieki, kas cīnās par lielo balvu 100 000 ASV dolāru vērtībā.

Mobilo tālruņu pasaules čempionāt

Mobilo tālruņu pasaules čempionātu LG organizē no 2008.gada kā unikālu pasaules mēroga mobilo tālruņu festivālu, godinot mobilo tālruņu kultūru un dzīvesveidu, ko uzlabo LG progresīvās mobilās tehnoloģijas. 2009.gada LG mobilo tālruņu pasaules čempionāta kvalifikācijas posmos piedalījās vairāk nekā 6 miljoni cilvēku, un LG plāno arī turpmāk atzīmēt šos pasaules mēroga mobilās kultūras svētkus ar vēl vērienīgākiem čempionātiem.

Pasaules čempionāta laikā 13 pasaules valstu komandas piecās kārtās sacenšas teksta ievadīšanā gan individuālās, gan komandu sacensības. Visās sacensībās tiek izmantoti jaunie LG mobilie tālruņi ar QWERTY taustiņu un klasisko taustiņu izvietojumu. Uzdevums ir ievadīt tālrunī frāzes savā dzimtajā valodā, izmantojot jaunākos LG mobilos tālruņu modeļus — LG BL20 ar klasisko taustiņu izvietojumu un LG GW520 ar QWERTY tastatūru.

2009.gadā LG mobilo tālruņu pasaules čempionāts nostiprināja reputāciju kā vadošais šāda mēroga festivāls, paplašinot dalībvalstu skaitu no četrām līdz trīspadsmit dažādām valstīm. Kvalifikācijas posmi notika ASV, Kanādā, Indonēzijā, Portugālē, Brazīlijā, Krievijā, Dienvidāfrikā, Meksikā, Argentīnā, Korejā, Spānijā, Austrālijā un Jaunzēlandē.