LG Electronics Latvia sniedz palīdzīgu roku arī šogad

LG Electronics Latvia ir gandarīts, ka, spītējot spiedīgajiem ekonomiskajiem apstākļiem, ir varējis palīdzēt sociālajiem un kultūras projektiem, atbalstot tos ar savu produkciju.

Šogad „LG Electronics Latvia” uzsācis sadarbību ar Latvijas SOS Bērnu ciematu asociāciju, atbalstot Latvijas trūcīgās ģimenes. Septiņas trūcīgās ģimenes, kurās aug nepilngadīgi bērni, vecāki ir bezdarbnieki, un valsts pabalsts ir to vienīgais iztikas avots, savā īpašumā ieguva sešus LG ledusskapjus (LG GC-B399BLQA) un veļas mazgājamo mašīnu (LG F11222NDR – Direct Drive). Savukārt Latvijas SOS Bērnu ciemata asociācijas jauniešu mājai tika uzdāvināta veļas mazgājamā mašīna un putekļu sūcējs.

Viena no sociāli visneaizsargātākajām grupām ir pensijas vecuma cilvēki un cilvēki ar fiziska rakstura invaliditāti. Nereti televizors ir viņu vienīgā izklaide un informācijas avots. Lai sagādātu prieku Mālpils sociālā aprūpes centra iemītniekiem, LG nomainīja centra vienīgo mazo televizoru pret lielāku un jaunāku modeli.

2009. gadā LG Electronics Latvia atbalstījis arī kultūras un mākslas dzīvi, nākot talkā tādiem projektiem kā Latvijas un Krievijas kino un reklāmas jomā strādājošo radošo darbinieku mākslas izstādi “Pekšots 2009: Rīga-Maskava”, kas norisinājās šī gada augustā Spīķeru radošajā centrā, izstādi Laikmetīgās Mākslas muzejā, kā arī gada gaidītāko un svarīgāko modes šovu Latvijā Riga Fashion Week. Šajos radošajos projektos tika izmantoti jaunākie LG LCD un LED LCD televizori.

LG priecājas arī par Starptautiskā Rīgas Sieviešu Kluba (International Woman’s Club of Riga) panākumiem, atbalstot organizācijas cēlos labdarības mērķus pasākuma Chrismas Bazaar Rīgā laikā. LG ziedoja televizoru, kas tika nodots izsolē, bet visi ienākumi no izsoles tika ziedoti krīzes centram „Namiņš”, zupas virtuvēm un citām labdarības organizācijām.

„LG kompānija aktīvi iesaistās dažāda veida projektos visā pasaulē, tādēļ arī LG Electronics Latvia, strādājot Baltijas valstu tirgū, atbalsta gan sociāli mazaizsargātākos iedzīvotājus, gan radošos pasākumus. Aicinām arī citus uzņēmumus atbalstīt kultūras un sociālos projektus, mēs paši noteikti radīsim iespēju to darīt arī turpmāk,” uzsver LG Electronics Latvia Mārketinga vadītāja Baltijas valstīs Ērika Moskvina.