Ideja brīvdienām

Pasaulē pirmais hotelis kosmosā būs gatavs uzņemt viesus jau pēc aptuveni trīs līdz pieciem gadiem. Projekta izstrādātāji The Galactic Suite Space Resort lēš, ka trīs nakšu uzturēšanās šādā luksusa viesnīcā maksās ap 3 miljoniem eiro, iekļaujot astoņu nedēļu treniņu kursu uz tropiskas salas.

Kosmosa hotelis

Apmešanās laikā viesi varēs vērot sauli uzlecam 15 reizes dienā, redzēt pasakainu skatu uz Zemi un daudzreiz apbraukt tai apkārt. Viesiem būs jāvalkā īpaši apģērbi, lai varētu kustēties telpās un staigāt pa sienām kā Zirnekļcilvēki. Šis kosmosa hotelis ir solis uz priekšu laikā, jo tiek prognozēts, ka ceļojumi kosmosā nākotnē būs visai ierasta lieta un pēc 15 gadiem cilvēki brīvdienas pavadīs kosmosā.

Kosmosa hotelis

Galactic Suite Project aizsākts Barselonā 2007. Gadā, un tajā piedalās dažādi arhitekti, kosmosa inženieri un industriālie inženieri no Spānijas un ASV.

Interesi par šādu pasākumu izteikuši jau 200 cilvēku, un ap 43 cilvēkiem jau rezervējuši sev istabiņas. Klīst baumas, ka kāds projektu sponsorē kāds anonīms biljonārs, kurš ieguldījis kosmosa hoteļa izbūvē 3 biljonus dolāru.