LG piedāvā mobilā tālruņa un projektora apvienojumu

Mobilā tālruņa un projektora apvienojuma ideja jau kādu laiku cirkulējusi pasaulē. Pavisam drīz ASV varēs iegādāties šādu LG ražotu ierīci. Projektors nebūs iemontēts tālrunī, taču būs pieejams kā papildu aksesuārs.

LG GW820 telefons projektors

Iespaidīgais viedtālrunis LG eXpo jeb LG GW820 ar vai bez pievienojamā projektora piedāvās 1 gigaherca Qualcomm procesoru, kas ir pirmais ASV tirgū, 3,2 collu skārienjutīgo ekrānu ar 800×480 lielu izšķirtspēju, sāniski atbīdāmu QWERTY tastatūru, 5 megapikseļu fotokameru ar autofokusu un spēcīgu bateriju. Turklāt, tajā iebūvētas arī tādas tehnoloģijas kā GPS, WiFi un Bluetooth. Smart Sensor tehnoloģija atpazīs un spēs atpazīt un nolasīt pirkstu nospiedumus. Tālrunis darbosies uz Windows Mobile 6.5 Professional operētājsistēmas bāzes.

LG GW820 telefons projektors

LG mobilais projektors piedāvā projicēt 40 collu lielu ekrānu, uz kura varēs skatīties video un attēlus. Tālrunis gan būs mazliet lielāks, tomēr noderēs tiem, kam viegli pārnēsājams projektors ir nepieciešamība, kā arī tiem, kuri vienkārši vēlas izmēģināt ko neierastu. Šāds tālrunis maksās ap 200 ASV dolāriem. Projektora cena ap 180 ASV dolāriem.