Kad vecais top atkal jauns jeb LG televizors-klasiska

Korejas Elektronikas šovā 2009 (KES) tika izstādīta dažāda nu jau par mākslas objektiem kļuvusi elektronika, taču vislielāko uzmanību piesaistīja tieši LG 14 collu CRT “klasiskais” televizors LG Classic. Apmeklētāji tvēra pēc fotokamerām un telefoniem, lai iemūžināto interesanto šo sarkano LG televizoriņu.

LG televizors klasika retro

Publikas uzmanība bija kā balva par mēnešiem ilgo smago darbu, kas ieguldīts, lai radītu šo televizoriņu. Šis televizors-klasika ir LG komandas līdera Jae-Ryong Park garadarbs. Tieši viņš ieteica izstrādāt pavisam jaunu CRT televizoru izstādīšanai šovā, lai atspoguļotu 50. un 60. gadu modīgākos televizorus. Radīšanas procesā komanda pavadīja daudzas nostaļģijas pilnas stundas, plānojot un izstrādājot dizainu kā cieņas apliecinājumu ekrāniem, kas gadiem savulaik izgaismojuši daudzas viesistabas.

LG televizors klasika retro

Tas nedrīkstēja izskatīties pēc mūsdienīga LCD televizora, tam bija jābūt vecā un jaunā kombinācijai un jāiekļauj īstas antenas, kājiņas un melnbalts ekrāns. Tajā iestrādātās tehnoloģijas gan ir digitālas.

LG televizors klasika retro

Patiesībā nācās saskarties ar tehniskiem izaicinājumiem, jo pat kloķīšu konfigurēšana izrādījās piņķerīga, nemaz nepieminot kāju dizaina izstrādi, melnbalto ekrānu un digitālo televīziju atbalstošu programmatūras piemērošanu. Pārdevēji droši vien brīnītos par to, kurš gan pirks šādu retro klasiku, ja mūsdienu tirgus orientēts uz lieliem, slaidiem un platekrāna televizoriem, taču jādomā tas iederētos atbilstošā interjerā.

LG Classic televizors izskatās kā oriģinālais Braun-tube televizors visā savā godībā, taču tas ir modernizēts gan krāsas, gan tekstūras, gan dizaina un funkciju ziņā.

LG televizors klasika retro

CRT televizoriem ir gandrīz simts gadu ilga vēsture, un LG ir pagodināts vērst uzmanību šādiem industrijas pionieriem, kas patiesībā ir tāda televizora, kādu mēs to tagad skatāmies pamats, turklāt šis nebūs vienīgais LG retro produkts, par ko uzzināsiet!