LG GW620 Android īpaši ērts sociālo tīklu lietošanai

LG pirmais ar Andriod operētājsistēmu aprīkotais mobilais tālrunis LG GW620 būs īpaši paredzēts lietotājiem, kas savos mobilajos tālruņos vēlas pieeju sociālajiem tīkliem. LG GW620 ir perfekti pielāgots šai aizvien augošajai tirgus tendencei.

LG GW620 Android telefons

SMS Manager funkcija ļauj ērti pārbaudīt draugu statusu, atstāt komentārus vai papildināt savas sociālās vietnes saturu, turklāt tā apvieno visus sociālo tīklu lietošanai vajadzīgos rīkus vienā ērtā platformā, no kuras var darboties ar daudziem lietotāja kontiem vienlaicīgi. Piemēram, pat šķirstot kontaktu katalogu, lietotāji joprojām var redzēt jaunākos draugu ierakstus un var doties tieši uz attiecīgajām vietnēm.

GW620 unikālā Auto Face-Tagging un Face To Action tehnoloģija nekad neaizmirsīs jūsu draugu sejas. Nav nozīmes kur dodaties – draugi un ģimene būs viena pieskāriena attālumā. Atzīmējot un saglabājot tālrunī attēlu, ar to var veikt dažādas darbības – ielādēt iecienītākajā interneta vietnē fotogrāfijas, nosūtīt īsziņu, mms vai piezvanīt, vienkārši pieskaroties šī cilvēka bildītei uz telefona displeja.

LG GW620 Android telefons

Pirkstiem ērtā piecu rindu izbīdāmā QWERTY tastatūra, kas ir aprīkota ar vienu no visātrākajiem interneta pārlūkiem tirgū, ļauj zibenīgi atvērt interneta vietnes, ielādēt video un izmantot jebkuru no iemīļotākajām Google programmām.

LG GW620 ietver daudzveidīgas jaunākās izklaides iespējas. Ar izteiksmīgo 5 megapikseļu AF fotokameru un augstas izšķirtspējas video kameru var uzņemt materiālu, uzlabot ar tālrunī iebūvētajiem izklaidējošajiem rīkiem – uzņemt, izgriezt un samontēt multimediju meistardarbus. Kad galarezultāts apmierina, ar vienkāršu pieskārienu tālruņa ekrānam, ar to var dalīties un parādīt citiem.

Tālruņa izklaides sadaļas piedāvājums iekļauj dinamisku HVGA 3 collu LCD ekrānu, lai skatītos video ar DivX un Xvid failu formātu atbalstu, kā arī 3,5 mm pieslēgvietu audio austiņu pievienošanai.

LG GW620 ir pirmais ar Android operētājsistēmu aprīkotais tālrunis, kuru LG plāno laist tirgū nākamgad. Vairāk informācijas var atrast Facebook (www.facebook.com/lggw620) un Twitter (@LG_GW620) sociālajos tīklos. LG GW620 lietotāji varēs lejupielādēt aplikācijas tieši no saviem tālruņiem Android MarketPlace vietnē.