Ilgi gaidītā filma Avatars uz ekrāniem pavisam drīz

LG Electronics noslēdzis sadarbību ar kompāniju Twentieth Century Fox (Fox), lai ar Džeimsa Kamerūna ilgi gaidītās episkās piedzīvojumu filmas Avatars palīdzību parādītu pasaulei jaunā LG Chocolate (LG BL40) mobilā tālruņa daudzveidīgās iespējas.

Avatars filma

“LG ļoti priecājas par izveidojušos sadarbību ar Twentieth Century Fox – gan filma AVATAR, gan jaunā LG Chocolate reprezentē abu industriju svaigākos jauninājumus,” saka Skots Āns (Dr. Skott Ahn), LG Electronics Mobile Communications Company prezidents un izpilddirektors.

Viena no gaidītākajām šī gada filmām – Avatars – ir arī viens no mūsdienu fantastiskākā kino māksliniekiem darba augļiem. Filmas Avatars notikumi risinās citā pasaulē aiz fantāzijas robežām, kur kāds varonis uzsāk pasaules glābšanas un atklājumu pilnu ceļojumu, lai gūtu uzvaru varonīgā cīņā un glābtu civilizāciju. Filmā Avatars būs redzama visiespaidīgākā grafika, kāda jelkad redzēta filmā – tā radīta, kombinējot īstus notikumus un īstu vidi ar CG-animētiem 3D varoņiem, lai pārvērstu kino ekrānu jaunā dīvainā pasaulē. Gaidāms, ka šī filma uzstādīs jaunus standartus fantāzijas filmu žanrā.

Unikālais LG 4 collu platekrāna tālrunis BL40 piedāvā jaunu mobilā tālruņa lietošanas pieredzi ar kinoekrāna cienīgu 21:9 displeju un kristālskaidru HD izšķirtspējas kvalitāti, padarot to perfektu, piemēram, Avatars reklāmas klipiņa un vēlāk arī pašas filmas baudīšanai.

Filmu Avatars Latvijā Forum Cinemas kinoteātrī sāks izrādīt š.g. 18. decembrī.