Baudiet LG „Iespēju brīvību” gaismas festivālā STARO RIGA

Rīgā valdošo pelēcību vismaz uz brīdi nomainīs patiesi gaišs festivāls STARO RIGA. LG ir patiess prieks par iespēju piedalīties šai unikālajā pasākumā, kura laikā būs apskatāmi vairāk nekā piecdesmit gaismas objektu. LG gaismas instalācijas „Iespēju brīvība” pamatā ir tūkstošiem LED diožu deja pa Administratīvās tiesas ēkas fasādi (Brīvības un Tērbatas ielas krustojumā).

Grafikas mijiedarbība ar reāliem ēkas fasādes eksterjera elementiem ļauj izbaudīt momenta burvību. Fantāzija savijas ar realitāti. Vairāku sekvenču laikā skatītājiem ir iespēja piedzīvot grafisku ceļojumu iepazīstot LG LED tehnoloģijas filozofisko pusi.

Otro reizi notiekošais gaismas festivāls STARO RĪGA notiek no 14. – 18. novembrim un ļauj pilsētas iedzīvotājiem un viesiem apskatīt unikālus gaismas mākslas objektus, kas tapuši ar pilsētas, uzņēmēju un privātās iniciatīvas atbalstu. Objektos izmantots gan spuldžu, gan LED spuldžu spīdējums, gan video projekcijas, gan īpaši gaismas efekti. Jauno objektu vidū atrodami gan interaktīvi gaismas objekti, gan lielformāta pilsētvides objekti. Vairāk par festivālu staroriga.lv mājas lapā.