370 miljonu ASV dolāru vērtais darījums ar Volkswagen

LG Electronics (LG) noslēdz sadarbības līgumu ar Volfsburgas Volkswagen Group Vācijā, lai kļūtu par vienu no vadošajiem automašīnu audio sistēmu piegādātājiem trim Volkswagen automašīnu zīmoliem: Vācijas Volkswagen, Spānijas SEAT un Čehijas Škoda.

Šis darījums stājas spēkā no 2012. gadā un ir aptuveni 370 miljonu ASV dolāru vērts. Sadarbībā ar Volkswagen ilgst kopš 2007. gada, kā rezultātā LG Electronics ir kļuvis par vienu no lielākajiem globālajiem automašīnu datorsistēmu ražotājiem.

LG automašīnu audio sistēmas sniegs informāciju no dažādām elektroniski kontrolētām vietām automašīnās un nodrošinās ar diagnostikas rādītājiem par dažādu ierīču stāvokli, piemēram, skaļruņiem, antenām u.c. Turklāt šī audio sistēma palīdzēs lietotājiem viegli savienot to ar tādām ārējām multimediju ierīcēm kā Bluetooth, USB un SD. Papildu tam, krāsainais TFT LCD ekrāns sniegs skaidru attēlu, un dubultā skaņošanas sistēma uzlabos radio uztveršanu.

„LG Electronics gadu gaitā veiksmīgi pierādījis kompetenci automašīnās iebūvējamo tehnoloģiju ražošanā, un mēs esam priecīgi par iespēju strādāt atkal kopā ar Volkswagen,” sacīja B.B.Hvangs (B.B.Hwang), LG Electronics Business Solutions Company prezidents un izpilddirektors. “LG pašlaik izstrādā automašīnu datorsistēmu sērijas, kas tiks laistas tirgū tuvākajā nākotnē.”

LG piedāvāt jaunais monitors LG W30, kas ir pārsteidzošs slaids – platākais vieta tas ir tikai 37 mm. Papildu plašajais krāsas klāsts, kāds monitori pieejams, tam ir spīdīgs rāmis un divas nokrāsas, kas ļaut lietotāji pielāgot tas sava gaume.