Stila un praktiskuma apvienojums – LG W30 monitori

LG Electronics (LG) piedāvā jauno monitoru LG W30, kas ir pārsteidzoši slaids – platākajā vietā tas ir tikai 37 mm. Papildu plašajam krāsu klāstam, kādā monitori pieejami, tam ir spīdīgs rāmis un divas nokrāsas, kas ļauj lietotājiem pielāgot to savai gaumei.

LG W1930 monitors

W30 monitori ir kas vairāk, kā tikai datora ekrāni – tie ir arī stila priekšmeti, kas palīdz lietotājiem izteikt savu personību, piešķirot jebkuram darbagaldam radošu un modernu atmosfēru.

“Mēs uzskatām, ka LG W30 monitors būs pieprasīts to cilvēku vidū, kas vēlas parādīt citiem savu raksturu,” pauž Bajs Jae Hons (Bae Jae Hoon) Business Solutions Company viceprezidents. “Interesantais dizains padarīs W30 monitorus par labu aksesuāru uz jebkura galda.”

LG W1930 monitors

Papildu modernam un stilīgam izskatam W30 monitori piedāvā dažādas tehnoloģiskās priekšrocības. Tie pieejami divos 18.5 un 21.5 collu platekrāna izmēros ar attiecīgi 1366 x 768 un 1920 x 1080 pikseļu izšķirtspēju. Abi ekrāni ar 30 000:1 lielu dinamiskā kontrasta koeficientu sniedz pārsteidzoši asus attēlus.

Turklāt W30 var lietot kā papildinājumu parastajam monitoram, kā arī pieslēgt portatīvajam datoram. Tas dod iespēju sērfot pa internetu un lietot portatīvo datoru citām vajadzībām, vienlaikus skatoties video uz W30 monitora. Šāds monitors padara vieglāku arī darbu ar prezentāciju slaidiem vai citiem dokumentiem.

Stilīgais W30 būs pieejams Baltijas tirgū jau novembrī.